Mokotów, Służew, Dolina Służewiecka

 • Powierzchnia 200
 • Typ Biuro
 • Piętro 2 / 2
 • Pomieszczenia 8
 • Rok budowy 1980
 • Komercja Na wynajem

7 500 PLN

38 PLN / m²

Mokotów, Służew, Dolina Służewiecka

bliźniak na cele biurowe/ atrakcyjna lokalizacja

DO WYNAJĘCIA POWIERZCHNIA BIUROWA ZNAJDUJĄCA SIĘ NA DWÓCH KONDYGNACJACH DOMU W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ

Klimatyzacja | Okablowanie komputerowe i internetowe | Świetna lokalizacja

*****

ROZKŁAD POMIESZCZEŃ I STANDARD

Pierwsze piętro – oddzielny lokal, składający się z trzech pomieszczeń, oraz czwartego- z aneksem kuchennym. Znajduje się tu też łazienka z prysznicem.

Drugie piętro – kolejny lokal użytkowy, połączony klatką schodową z pierwszym, posiadający niezależne wejście. Na tym poziomie usytuowane są kolejne cztery pokoje oraz łazienka.

BUDYNEK

Wolnostojący dom w zabudowie bliźniaczej
Klimatyzowany budynek
Rozprowadzone okablowanie komputerowe i internetowe

LOKALIZACJA

Doskonała lokalizacja tuż obok stacji metra Służew jest dużym atutem tej oferty. Możliwość parkowania samochodów przed budynkiem wzdłuż ulicy.

Serdecznie zapraszamy na prezentację!

Nr oferty: 340500

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.