Málaga, Estepona, Estepona

 • Powierzchnia 127
 • Komercja Na wynajem

1 500 EUR / tyg.

12 EUR / m²

Málaga, Estepona, Estepona

Commercial Property for rent in Estepona

Lokale handlowe, Estepona, Costa del Sol.
Zbudowany 127 m², Taras 150 m², Ogród/działka 127 m².
Ustawienie : Przy plaży, Obszar handlowy, Przy plaży, W pobliżu sklepów, W pobliżu morza, W pobliżu szkół, Urbanizacja.
Orientacja : północno-wschodnia.
Stan : doskonały.
Klimatyzacja : klimatyzacja.
Widoki: góry, miasto.
Cechy : Zadaszony taras, Dopasowane szafy, Blisko komunikacji, Prywatny taras, ADSL / WIFI, Restauracja na miejscu, Autobus.
Umeblowanie: częściowo umeblowane.
Kuchnia: w pełni wyposażona.
Bezpieczeństwo: elektryczne żaluzje.
Parking: ulica.
Media : Woda pitna, gaz.
Kategoria: okazyjne.

Nr oferty: R2120114

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.