Málaga, Estepona, Estepona

 • Powierzchnia 2 057
 • Komercja Na sprzedaż

2 500 000 EUR

1 216 EUR / m²

Málaga, Estepona, Estepona

Commercial Property for sale in Estepona

CASA CLUB to ważne centrum handlowe w dzielnicy Estepona ze względu na swoją lokalizację, doskonałe wyposażenie i szeroki wachlarz usług. Znajduje się zaledwie 20 minut od Puerto Banús i 10 od Sotogrande, w Esteponie, w idyllicznym otoczeniu.
W budynku zaprojektowano przestrzeń o autentycznym andaluzyjskim smaku, z dużą ilością drewna, dachówek, gliny, ogrodów i tafli wody, w której znajdują się obiekty i usługi będące wizytówką CLUB HOUSE.
Dzięki niezrównanej przestrzeni Dom Klubowy stanie się punktem odniesienia dla spotkań towarzyskich, ulubionym miejscem spędzania wolnego czasu, odpoczynku i relaksu, uprawiania sportów, przebywania na świeżym powietrzu i prowadzenia zdrowego trybu życia z rodzinami i przyjaciółmi. .
Udogodnienia:
Na Piętrze Głównym znajdą się dwa duże pomieszczenia przeznaczone na strefę dla dzieci oraz biuro agencji, które można przekształcić w sklepy z modą lub artykułami sportowymi. Kilka biur i gabinetów zarządu i administracji CASA CLUB oraz sala konferencyjna. Przytulny i ciepły salon z drewnianym sufitem i podwójną wysokością, z kominkiem.
Cafeteria – restauracja z salą na 15 stolików i dostęp do tarasu na kolejne 20 stolików z przyjemnym otoczeniu i widoków. Restauracja posiada dużą, w pełni wyposażoną kuchnię i dwie duże chłodnie.
Siłownia i Spa (Centrum Fitness i Spa)
Ponad 950 metrów kwadratowych na parterze powierzchni przeznaczonej dla zdrowia i urody, dla dobrego samopoczucia i przyjemności dla wszystkich zmysłów. Znajduje się na półpiętrze budynku klubowego i można się do niego dostać wewnętrznymi schodami budynku, znajdującymi się obok głównego holu wejściowego, lub windą. Z wewnętrznej klatki schodowej wchodzi się do recepcji centrum urody i małej poczekalni.
Centrum urody składa się z sześciu pomieszczeń do różnych zabiegów, w pełni zmontowanych, jak widać na zdjęciach.
Centrum fitness: sala gimnastyczna wyposażona w różnego rodzaju maszyny oraz sala wielofunkcyjna do aerobiku, zajęć jogi itp.
Przebieralnie: Dwie szatnie dla kobiet i mężczyzn. Przez nie można dostać się do strefy spa (wyposażonej w indywidualne szafki, prysznice i toalety).
Strefa wellness składa się z trzech różnych obszarów:
– Strefa pocenia się: sauna, łaźnia termalna i łaźnia turecka, wspomagane przez pięć dezynfekujących kabin prysznicowych, olejki eteryczne, diatermiczny prysznic szkocki, zimny prysznic i prysznic wiadrowy
– Strefa relaksu: znajduje się na dziedzińcu budynku i jest wyposażona w sześć leżanek termalnych
– Baseny: z trzema basenami, basenem prostokątnym, podgrzewanym do pływania, basenem tonizującym o temperaturze 12 stopni i basenem z hydromasażem, wyposażonym we wbudowane jacuzzi, siedzisko bąbelkowe i strefę z leżakami do hydromasażu.
Na górnym piętrze znajduje się sala konferencyjna z dostępem do trzech dużych tarasów z pergolami i panoramicznym widokiem.
Na zewnątrz budynku klubowego znajduje się teren z ponad czterdziestoma prywatnymi miejscami parkingowymi. W wewnętrznym ogrodzie znajdują się dwa baseny, tereny ogrodowe, bar na plaży, gdzie można zjeść tapas i przekąski, oraz kort tenisowy.
Na działce, która znajduje się obok klubu (należy do Urzędu Miasta na mocy porozumienia między stronami, można ją wykorzystać lub zaadoptować jako pole golfowe (tak jak miał ją poprzedni właściciel lub kilka kortów tenisowych lub kortów do paddle tennis).
Asa Club posiada kilka pomieszczeń technicznych, dla personelu, konserwacji, maszynowni.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Winda

Nr oferty: R4048189

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.