Málaga, Fuengirola, Fuengirola

 • Powierzchnia 1 686
 • Komercja Na sprzedaż

2 300 000 EUR

1 365 EUR / m²

Málaga, Fuengirola, Fuengirola

Commercial Property for sale in Fuengirola

Wyjątkowa okazja do nabycia parkingu położonego przy Paseo Marítimo w Fuengirola, parking składa się z 106 miejsc parkingowych i 8 pomieszczeń magazynowych.
Lokale są podzielone na 2 piętra, parter składa się z 52 plus kilka miejsc na rowery, a 54 urdeground, plus miejsca na rowery i 8 pomieszczeń magazynowych.
Jest klimatyzacja i zraszacze przeciwpożarowe, gotowy do rozpoczęcia działalności parkingowej.
Doskonały stosunek jakości do ceny!
Garaż, Fuengirola, Costa del Sol.
Zbudowany 1686 m².
Ustawienie : Przy plaży, Miasto, Blisko do portu, Blisko do sklepów, Blisko do przystani, Kompleks przy plaży, Front Line.
Stan : doskonały.
Klimatyzacja : klimatyzacja.
Widoki : Morze.
Cechy : Winda, Blisko komunikacji, Schowek, Dostęp dla osób niepełnosprawnych.
Bezpieczeństwo: kompleks z bramą.
Parking: podziemny, otwarty.
Media : Prąd, Woda pitna.
Kategoria: Inwestycja, Odsprzedaż.

Dodatkowe dane
 • Winda

Nr oferty: R3548755

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.