Málaga, Marbella, Marbella

 • Powierzchnia 296
 • Komercja Na wynajem

10 000 EUR / tyg.

34 EUR / m²

Málaga, Marbella, Marbella

Restaurant for rent in Marbella

Fantastyczna lokalizacja dla tego lokalu handlowego na Złotej Mili
Lokal ma powierzchnię 227m² wewnątrz plus 120m² tarasu.
Jest w bardzo dobrym stanie. W pełni wyposażona kuchnia, z wylotem dymu.
Posiada klimatyzację i powierzchnię magazynową.
Bezkonkurencyjna lokalizacja w bardzo komercyjnej okolicy, w otoczeniu wszelkiego rodzaju firm.
Lokal w centrum złotej mili 100 metrów od morza.
Dystrybucja 2 pokoje, 2 toalety. Duża fasada z 15 metrów bieżących na rogu.
Idealny dla wszystkich rodzajów przedsiębiorstw. Poprzednio ustanowiony jako restauracja.
Nie wahaj się skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji i zorganizować wizytę do tej fantastycznej okazji.

Nr oferty: R3997684

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.