Málaga, Marbella, Marbella

 • Powierzchnia 84
 • Komercja Na wynajem

2 500 EUR / tyg.

30 EUR / m²

Málaga, Marbella, Marbella

Restaurant for rent in Marbella

Do sprzedaży na własność lub do wynajęcia bez przeniesienia umowy najmu, położony w pobliżu Ricardo Soriano, jednej z najbardziej ruchliwych dzielnic Marbelli, w budynku z 260 domami, jest to duży lokal na parterze. Jest to lokal handlowy o powierzchni 95 m2 plus prywatny taras (30 m2), gotowy do wejścia, nowe urządzenia, klimatyzacja, częściowo umeblowany, maszyny, wyjście dymu, dwie przygotowane łazienki, duża witryna, możliwość garaży, Luksusowe cechy. Klimatyzacja. Posiada fasadę 7 metrów i PRYWATNY TARAS do swobodnego użytku. Miesięczna cena wynajmu: 2.500,- czynsz musi być zapłacony 12 miesięcy z góry. Kaucja: 6 miesięcznych płatności. Lokal jest wynajmowany do dowolnego wykorzystania, nie tylko na Bar – Restaurację.

Nr oferty: R3523318

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.