Andalusia, Málaga, Puerto banús

 • Powierzchnia 412
 • Komercja Na sprzedaż

4 200 000 EUR

10 195 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Puerto banús

Shop for sale in Puerto Banús

Lokal handlowy o powierzchni 412 m2 położony w pobliżu Puerto Banus (blisko wejścia do Vasari Resort). Funkcjonuje jako sklep z luksusowymi meblami. Może być sprzedany z lub bez działalności.
Cena za sam lokal wynosi 4.200.000
Cena lokalu z działalnością wynosi 4.500.000 ((w tym meble koszt netto 250.000 euro, y ekrany plazmowe 40.000 , ciężarówka, baza biznesowa)
Doskonała lokalizacja i duża baza klientów sprawiają, że lokal ten jest bardzo opłacalną inwestycją na wynajem.
ATUTY
– LOKALIZACJA! DUŻY RUCH SAMOCHODOWY
– PRYWATNY PARKING
– 20 LAT DZIAŁALNOŚCI! SIEĆ STAŁYCH KLIENTÓW
– WYSOKIE SUFITY 7,5M, MOŻLIWOŚĆ DOBUDOWANIA KOLEJNYCH PIĘTER
– WYŁĄCZNE PRAWA DLA FENDI CASA!
– DOSKONAŁE WARUNKI
– 2 PCS PLASMA SCREEN na zewnątrz budynku (40.000 euro inwersji)
– PROFESJONALNY PERSONEL (KILKA OSÓB DO OBSŁUGI BIZNESU)
– DUŻA BAZA KATALOGÓW i PROWADZĄCYCH

Nr oferty: R3395095

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.