Málaga, Marbella, san pedro de alcántara

 • Powierzchnia 82
 • Komercja Na wynajem

1 600 EUR / tyg.

20 EUR / m²

Málaga, Marbella, san pedro de alcántara

Commercial Property for rent in San Pedro de Alcántara

ŚWIETNA OKAZJA! Szerokie miejsce w godnej pozazdroszczenia lokalizacji na Bulwarze, w bardzo uczęszczanej strefie, Alei Śródziemnomorskiej. Dzięki takiej orientacji, słońce, które daje rano jest rozkoszą, oprócz posiadania konferencji na Aleję i Bulwar. Miejsce ma 81,5 m2 i jest w brutalny, doskonale do montażu firmy swoich marzeń. Nie zatrzymuj się, aby spędzić okazję tego fantastycznego miejsca i jego lokalizacji, z bardzo dużym potencjałem! 20 / m2
Lokal handlowy, , Costa del Sol.
Zbudowany 82 m².
Ustawienie : Miasto, Obszar handlowy, Blisko do sklepów, Blisko do morza, Blisko do szkół.
Orientacja: wschodnia.
Stan : Wymagana renowacja.
Widoki : Ulica.
Cechy : Blisko transportu.
Kategoria : Inwestycja.

Nr oferty: R3068923

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.