Wilanów, Stary / Nowy Wilanów, Sarmacka

 • Powierzchnia 332
 • Typ Lokal
 • Pomieszczenia 5
 • Rok budowy 2006
 • Komercja Na wynajem

23 000 PLN

69 PLN / m²

Wilanów, Stary / Nowy Wilanów, Sarmacka

Lokal usługowy z witrynami | Główna ulica

***** LOKAL USŁUGOWY W DOSKONAŁEJ LOKALIZACJI, W MIASTECZKU WILANÓW *****

Duże witryny | Atrakcyjna lokalizacja | Przy głównej ulicy Miasteczka Wilanów

*****

LOKAL:

Lokal usługowy o powierzchni 332 m2 znajduje się na parterze 2-piętrowego budynku przy jednej z głównych ulic w Miasteczku Wilanów. Nieruchomość posiada duże witryny od ulicy, dwa odrębne wejścia, recepcję, a także monitoring.
Dodatkowo lokal posiada pomieszczenia gospodarcze na poziomie garażu o powierzchni 45m2.

Lokal przystosowany obecnie pod klub fitness, jest w trakcie przebudowy i zmiany sposobu zagospodarowania. Istnieje możliwość aranżacji lokalu oraz zmiany sposobu przeznaczenia np. na klinikę medycyny estetycznej, gabinet kosmetyczny, klinikę stomatologiczną, przedszkole, żłobek, placówkę edukacyjną oraz siedzibę firmy.

LOKALIZACJA:

Lokal znajduje się przy jednej z głównych ulic Miasteczka Wilanów, w pobliżu pełnej infrastruktury miejskiej, sklepów, restauracji, szkół międzynarodowych oraz terenów rekreacyjnych. Liczne przystanki autobusowe umożliwiają komunikację z każdą częścią Warszawy.

INFORMACJE DODATKOWE:

Do ceny należy doliczyć podatek VAT 23%.

Serdecznie zapraszam na prezentację.
Dodatkowe dane
 • Winda: Tak
Lokalizacja

Stary / Nowy Wilanów

Wilanów był najstarszą osadą założoną na dawnych terenach Warszawy. Wcześniej nazywany Milanowem, ostatecznie dzięki pałacowi Villa Nova powstałemu w XVII wieku ochrzczony Wilanowem. Okolica to piękne, malownicze tereny dawnych sadów w Wilanowie. Obecnie to jedna z najczęściej poszukiwanych lokalizacji przez ekspatów oraz rodziny z dziećmi. Przede wszystkim z tego względu, że Wilanów oferuje doskonałą infrastrukturę edukacyjną. To tu znajdują się szkoły niemiecka, kanadyjska, francuska, a szkoły brytyjska i amerykańska położone są w niedalekiej odległości.

Nr oferty: 177401

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.