Wilanów, Stary / Nowy Wilanów, Sarmacka

 • Powierzchnia 332
 • Typ Lokal
 • Pomieszczenia 5
 • Rok budowy 2006
 • Komercja Na wynajem

23 000 PLN

69 PLN / m²

Wilanów, Stary / Nowy Wilanów, Sarmacka

Lokal usługowy z witrynami | Główna ulica

LOKAL USŁUGOWY W DOSKONAŁEJ LOKALIZACJI, W MIASTECZKU WILANÓW

Duże witryny | Atrakcyjna lokalizacja | Przy głównej ulicy Miasteczka Wilanów

*****

LOKAL

Lokal usługowy o powierzchni 332 m2 znajduje się na parterze 2-piętrowego budynku przy jednej z głównych ulic w Miasteczku Wilanów. Nieruchomość posiada duże witryny od ulicy, dwa odrębne wejścia, recepcję, a także monitoring.
Dodatkowo lokal posiada pomieszczenia gospodarcze na poziomie garażu o powierzchni 45m2.

Lokal przystosowany obecnie pod klub fitness, jest w trakcie przebudowy i zmiany sposobu zagospodarowania. Istnieje możliwość aranżacji lokalu oraz zmiany sposobu przeznaczenia np. na klinikę medycyny estetycznej, gabinet kosmetyczny, klinikę stomatologiczną, przedszkole, żłobek, placówkę edukacyjną oraz siedzibę firmy.

LOKALIZACJA

Lokal znajduje się przy jednej z głównych ulic Miasteczka Wilanów, w pobliżu pełnej infrastruktury miejskiej, sklepów, restauracji, szkół międzynarodowych oraz terenów rekreacyjnych. Liczne przystanki autobusowe umożliwiają komunikację z każdą częścią Warszawy.

INFORMACJE DODATKOWE

Do ceny należy doliczyć podatek VAT 23%.

Serdecznie zapraszam na prezentację.
Dodatkowe dane
 • Winda: Tak
Lokalizacja

Stary / Nowy Wilanów

Wilanów był najstarszą osadą założoną na dawnych terenach Warszawy. Wcześniej nazywany Milanowem, ostatecznie dzięki pałacowi Villa Nova powstałemu w XVII wieku ochrzczony Wilanowem. Okolica to piękne, malownicze tereny dawnych sadów w Wilanowie. Obecnie to jedna z najczęściej poszukiwanych lokalizacji przez ekspatów oraz rodziny z dziećmi. Przede wszystkim z tego względu, że Wilanów oferuje doskonałą infrastrukturę edukacyjną. To tu znajdują się szkoły niemiecka, kanadyjska, francuska, a szkoły brytyjska i amerykańska położone są w niedalekiej odległości.

Nr oferty: 177401

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.