Gdańsk, Stare Miasto, Śródmieście

 • Powierzchnia 143
 • Typ Lokal
 • Pomieszczenia 1
 • Rok budowy 2018
 • Komercja Na wynajem

12 700 PLN

89 PLN / m²

Gdańsk, Stare Miasto, Śródmieście

Lokal użytkowy świetna lokalizacja Śródmieście

LOKAL 142 M2 | ZNAKOMITA LOKALIZACJA | ŚRÓDMIEŚCIE | ZGODA NA ALKOHOL

LOKALIZACJA
Lokal użytkowy o pow. 142,63m2, zlokalizowany w historycznej części Śródmieścia Gdańska. Budynek oddany do użytku w 2018 r, designem nawiązujący do zabytkowej architektury gdańskiej Starówki. Niebanalne miejsce, otoczone równie nowymi apartamentowcami,  w ciągu innych, czynnych lokali handlowych. Ciekawe detale, duże witryny z obu stron lokalu na przestrzał, szerokie na ponad 7 m, zapewniają doskonałe doświetlenie lokalu.
Wyjątkowa lokalizacja, dzięki którym prowadzona działalność będzie w każdym przypadku niepowtarzalna.

LOKAL
Lokal z przeznaczeniem na działalność handlową, usługową, medyczną, czy gastronomiczną. Idealny także na reprezentacyjne, flagowe biuro. Nieruchomość wyposażona w niezbędne przyłącza i instalacje do prowadzenia działalności usługowej z bezpośrednim dostępem z ciągów komunikacyjnych całego kompleksu budynków.
Możliwość aranżacji według własnych potrzeb.
Lokal może być zaadaptowany m.in. na potrzeby gabinetów, salonów, restauracji, czy sklepów.
Jest też pozwolenie na sprzedaż alkoholu.

Kaucja + opłaty do uzgodnienia. 
Preferowany długoterminowy najem.

Dodatkowe dane
 • Parking: 1
 • Stan: deweloperski

Nr oferty: 535289

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.