Málaga, Benalmádena, Benalmádena

  • Powierzchnia 1 262
  • Pomieszczenia 17
  • Komercja Na sprzedaż

2 530 000 EUR

2 005 EUR / m²

Málaga, Benalmádena, Benalmádena

17 bedrooms Commercial Property for sale in Benalmádena

Rzadka okazja do nabycia nowoczesnego hotelu butikowego Deluxe z 17 pokojami, wszystkie z centralnym ogrzewaniem, klimatyzacją, łazienką z prysznicem, kuchnią i niezależnymi słonecznymi tarasami, wiele z widokiem na morze. Hotel znajduje się nieco ponad 100 metrów od pięknej, naturalnej plaży z różnymi restauracjami serwującymi owoce morza, w tym znaną Trocadero. Zaledwie 5 minut drogi dzieli hotel od dworca kolejowego, z którego można dojechać na lotnisko i do miasta Malaga. W bezpośrednim sąsiedztwie hotelu znajduje się centrum handlowe ze sklepami, restauracjami i dużym supermarketem. Biorąc pod uwagę ekskluzywną lokalizację, udogodnienia, plażę i widoki, hotel ten spełnia wszystkie wymogi, aby stworzyć bardzo dochodowy biznes. Po wejściu do hotelu znajduje się ogród o powierzchni ok. 165m2, po którym znajduje się recepcja. Na tym poziomie znajduje się 8 pokoi typu deluxe z dużymi tarasami, z których jeden jest szczególnie duży. Na tym poziomie hotelu znajduje się również część wypoczynkowa, część śniadaniowa, mała kuchnia, pralnia, szatnie i 2 windy, które łączą się z parkingiem podziemnym, pierwszym piętrem i tarasem na dachu z basenem. Na pierwszym piętrze znajduje się 9 pokoi typu deluxe, również wyposażonych w kuchnie, łazienki z prysznicem i niezależne tarasy. Na tym poziomie znajdują się 2 salony, pralnia, biuro, 2 magazyny (ze zbiornikami na wodę), serwerownia i pomieszczenie gospodarcze. Na dachu, na który można wjechać windą, znajduje się duże solarium z barem, wspólny basen i toalety.
Doskonała okazja inwestycyjna na luksusowy wynajem wakacyjny, sprzedawana w komplecie z 12 podziemnymi miejscami parkingowymi, meblami, brandingiem, wysoką oceną na portalu i stroną internetową. **Ze względu na wyjątkową wartość, cena nie podlega negocjacji. Prosimy o kontakt w celu uzyskania dalszych informacji.
DANE TECHNICZNE:, Całkowita powierzchnia zabudowana z uwzględnieniem stref wspólnych 1.628,05m2, Powierzchnia zabudowana tarasów ok. 366,67m2, Powierzchnia ogrodu 165,61m2. Rok budowy: 2009, Orientacyjne opłaty IBI :12.936 rocznie – Basura 2.890 rocznie – Wspólnota 995 miesięcznie. CEE:Wskaźnik emisji CO2 F 41.95kg/CO2/m2/rok
Podane dane mają jedynie charakter informacyjny i nie mają wartości umownej. Dane te mogą być przedmiotem błędów, zmian cen, pominięć, dostępności i/lub wycofania z rynku bez wcześniejszego powiadomienia. Podana cena nie obejmuje kosztów związanych z zakupem nieruchomości zgodnie z obowiązującymi przepisami (ITP lub VAT, koszty notarialne, koszty rejestracji, koszty przeniesienia własności itp.)

Dodatkowe dane
  • Basen
  • Ogród
  • Winda

Nr oferty: R3810736

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

    Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

    Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

    Oferty

    Bądź na bieżąco

    Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

    W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

    Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.