Wynajęte

Warszawa, Śródmieście, Wilcza

 • Powierzchnia 130
 • Typ Biuro
 • Piętro 1 / 6
 • Pomieszczenia 4
 • Rok budowy 1938
 • Komercja Na wynajem

10 000 PLN

77 PLN / m²

Warszawa, Śródmieście, Wilcza

Wyjątkowe biuro w kamienicy

IDEALNE NA ELEGANCKIE BIURO/KANCELARIĘ! PIĘKNA KAMIENICA! ODDZIELNE WEJŚCIE DO LOKALU!

Lokal znajduje się w zabytkowej, przedwojennej kamienicy położonej w centrum Warszawy. Usytuowany na wysokim parterze ma oddzielne wejście .Okna wychodzą na ul.Wilczą, jak i na podwórko wewnątrz kamienicy.

ROZKŁAD POMIESZCZEŃ:

Lokal posiada 2 wejścia: własne wejście po marmurowych schodach bezpośrednio z „bramy” przez reprezentatywne dębowe drzwi z kryształowymi szybkami i drugie wejście przez drewnianą, zabytkową klatkę schodową.

W jego skład wchodzą 4 pokoje:
– pokój 16m2,
– pokój 20m2,
– hall 18m2,
– pokój 32m2,
– pokój 27m2,
– pomieszczenie socjalne,
– 2 łazienki,
– serwerownia.
W lokalu zachowane są oryginalne, stylowe elementy dekoracyjne wnętrz, takie jak stiuki, czy marmurowe posadzki.

LOKALIZACJA:

Lokalizacja w samym sercu miasta jest dodatkowym atutem. Dokoła kameralne sklepiki, klimatyczne kawiarenki, niedaleko również park. Świetna komunikacja /metro, tramwaj, autobus, Dworzec Centralny/.

INFORMACJE DODATKOWE:

Lokal jest po generalnym remoncie-nowa instalacja elektryczna, telefoniczna i komputerowa; nowe tynki, nowy dębowy parkiet, hol wyłożony białym i zielonym marmurem; całkowicie wyremontowane łazienki/toalety, stolarka okienna i drzwiowa po renowacji; na suficie znajduje się przedwojenna odrestaurowana sztukateria.

Opłaty 1200 PLN dodatkowo płatne.

Zapraszam na prezentację.

Dodatkowe dane
 • Winda: Tak

Nr oferty: 831877

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.