Nasz zespół

Joanna Czapska


Managing Director

telefon: 502 709 530
email: joanna.czapska@partnersinternational.pl


Więcej o mnie

"Welcome to my world of unique properties and smart agents."

Joanna Czapska

Marta Pecko Falkowska


Managing Partner

telefon: 502 157 999
email: marta.pecko@partnersinternational.pl


Więcej o mnie

Marcello Sora


Art Director / Real Estate Advisor

telefon: 505 105 584
email: marcello.sora@partnersinternational.pl


Więcej o mnie

Beata Dziedzic


Real Estate Advisor

telefon: 502 624 500
email: beata.dziedzic@partnersinternational.pl


Więcej o mnie

Edyta Balcerak


Real Estate Advisor

telefon: 796 004 715
email: edyta.balcerak@partnersinternational.pl


Więcej o mnie

Anna Słodowska


Real Estate Advisor

telefon: 720 804 111
email: anna.slodowska@partnersinternational.pl


Więcej o mnie

Jarosław Szymeczko


Real Estate Advisor

telefon: 512 305 959
email: jaroslaw.szymeczko@partnersinternational.pl


Więcej o mnie

Dominica Poniatowska


Real Estate Advisor

telefon: 570 501 909
email: dominica.poniatowska@partnersinternational.pl


Więcej o mnie

Amelia Równicka


Asystentka pośrednika

telefon: 535 201 901
email: amelia.rownicka@partnersinternational.pl


Więcej o mnie

Aleksandra Rzodkiewicz


Asystentka pośrednika

telefon: 790 399 079
email: aleksandra.rzodkiewicz@partnersinternational.pl


Więcej o mnie

Dominika Liwia Majchrzak


Real Estate Advisor & Lawyer

telefon: 500 020 860
email: dominika.majchrzak@partnersinternational


Więcej o mnie

Dominik Makuch


Bankowość Hipoteczna

telefon:
email: dominik.makuch@partnersinternational.pl


Więcej o mnie

Agnieszka Marchocka


home stager / projektant

telefon: 600 486 582
email: a.marchocka@gmail.com


Więcej o mnie

Mateusz Sadownik


Grafik

telefon: 510 100 369
email: mateusz.sadownik@partnersinternational.pl


Więcej o mnie

Sprzedaż / Wynajem

Wszystkie na sprzedaż i wynajem

Powyżej 4 mln

Wszystkie powyżej 4 mln

Nowe inwestycje

Wszystkie nowe inwestycje

Sprzedaż / Wynajem

Wszystkie na sprzedaż i wynajem

Powyżej 4 mln

Wszystkie powyżej 4 mln

Nowe inwestycje

Wszystkie nowe inwestycje

Sprzedaż / Wynajem

Wszystkie na sprzedaż i wynajem

Powyżej 4 mln

Wszystkie powyżej 4 mln

Nowe inwestycje

Wszystkie nowe inwestycje

Sprzedaż / Wynajem

Wszystkie na sprzedaż i wynajem

Powyżej 4 mln

Wszystkie powyżej 4 mln

Nowe inwestycje

Wszystkie nowe inwestycje

Sprzedaż / Wynajem

Wszystkie na sprzedaż i wynajem

Powyżej 4 mln

Wszystkie powyżej 4 mln

Sprzedaż / Wynajem

Wszystkie na sprzedaż i wynajem

Powyżej 4 mln

Wszystkie powyżej 4 mln