Real Estate Advisor

Emilia Iwaniec

Doświadczenie

Emilia ma 12-letnie doświadczenie w organizacji luksusowych podróży dla klientów VIP. Praca z bardzo wymagającymi, zamożnymi klientami nauczyła ją perfekcyjnie rozumieć ich potrzeby, które zawsze są dla niej priorytetem. Swoją pasję pomagania klientom w znalezieniu luksusowej nieruchomości spełniającej ich oczekiwania, obecnie poszerzyła o doradzanie im w procesie zakupu oraz sprzedaży ekskluzywnych nieruchomości. Doskonałe zdolności organizacyjne, terminowość oraz łatwość nawiązywania trwałych relacji z ludźmi, a także takt i wysoka kultura osobista umożliwiły jej zdobycie zaufania najbardziej wymagających klientów. Będąc odpowiedzialną profesjonalistką, maksymalnie zaangażowaną w powierzone zadania oraz przywiązującą dużą wagę do detali, zapewnia sprawne i efektywne przeprowadzenie procesu nabycia lub sprzedaży nieruchomości.

Kwalifikacje

Emilia jest absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie z dyplomem magistra Turystyki i Rekreacji. Biegle posługuje się językiem angielskim oraz niemieckim w stopniu komunikatywnym. Stale rozwija swoje kompetencje uczestnicząc w licznych szkoleniach branżowych.

Zainteresowania

Sport oraz podróże są nieodłączną częścią życia Emilii. Uprawia wiele dyscyplin sportowych, obejmujących sporty siłowe, jazdę na rowerze oraz bieganie. Przez wiele lat trenowała piłkę ręczną. Podróże zawsze były jej ogromną pasją, zwiedziła najodleglejsze zakątki świata i wciąż ma apetyt na więcej. Jest entuzjastką zdrowego stylu życia.

Bądź na bieżąco

Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.