Gdańsk Oliwa

Oliwa to jedna z najpiękniejszych i najstarszych dzielnic Gdańska. Dzielnica, która jest kojarzona przez wiele osób z  ośrodkiem biznesowym.

Z miesiąca na miesiąc, da się zaobserwować rozwój budownictwa biurowego tak jak np. Olivia Business Centre.

Jednak Oliwa to przede wszystkim  miejsce z duszą. Robiąc kilka kroków za szklane drapacze chmur, wchodzimy w zupełnie inny świat. Świat pełen uroczego klimatu i piękna – niezależnie od pory roku.

Gdańsk Oliwa


Gdańsk Oliwa

Bądź na bieżąco

Nasze 29-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.