Mokotów, Mokotów Dolny, Fort Piłsudskiego

 • Powierzchnia 93 - 226
 • Piętra 1
 • Pokoje 2 - 4
 • Data zakończenia IV/2018
 • Stan inwestycji Oddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Apartamentowce

10 000 - 8 000 000 PLN

109 - 35 476 PLN / m²

Mokotów, Mokotów Dolny, Fort Piłsudskiego

Fort Cze

LUKSUSOWE APARTAMENTY NA PRYWATNEJ, ZIELONEJ WYSPIE NA MOKOTOWIE – UNIKATOWE MIEJSCE NA MAPIE WARSZAWY

„Fort CZE” to prekursorska odsłona inwestycji, będącej połączeniem prestiżu z duchem historii. Obiekt powstaje przy ulicy Ludwika Idzikowskiego na bazie zrewitalizowanego Fortu CZE Czerniaków im. Legionów Piłsudskiego, wzniesionego w latach osiemdziesiątych XIX w.

Lokalizacja Fort Cze
Teren Fortu w znakomitej większości zajmują drzewa, a unikalny charakter osiedlu nadadzą dodatkowo oryginalne nasadzenia istniejące w tym miejscu od lat. Wszystkie budynki będą dyskretnie skąpane w zieleni. Wjazd do Fortu odbywa się przez zabytkowy most z ochroną, a wejście na teren osiedla przez reprezentacyjną recepcję w budynku hotelowym z małą poczekalnią dla gości.
Na łącznej powierzchni ponad 10ha powstało jedyni ok. 12 tys. m2 powierzchni mieszkalnej oraz ok. 2 tys m2 powierzchni komercyjnej ( z przeznaczeniem na restauracje, kawiarnia, delikatesy, sala zabaw dla dzieci, fitness).

Projekt realizowany  był we współpracy z Konserwatorem Zabytków, pod jego ścisłym nadzorem.

ATUTY:
– Doświadczony i sprawdzony deweloper.
– Pełna własność gruntu.
– Bezpieczeństwo (ochrona 24h, monitoring), zamknięta przestrzeń osiedla
– Kameralność.
– Zieleń i cisza.
– Blisko do centrum.
– Możliwość całkowitego spersonalizowania projektu apartamentu.
– Absolutnie unikalne miejsce

Zabudowa
Centralnie położone na terenie Fortu przedwojenne koszary zamienią się w przestrzeń gastronomiczno – kulturową. Na powierzchni ok. 1 400m2 powstaną luksusowe restauracje, które w sezonie letnim będą mieć dostęp do zielonego dziedzińca. Część mieszkalna będzie w całości wydzielona i zamknięta, a część restauracyjna będzie otwarta także dla gości z zewnątrz.

W części mieszkalnej:
– 13 wolnostojących jednopiętrowych domów z ogródkami i podziemnymi garażami – ułożone wzdłuż fosy z bezpośrednim dostępem do wody i tak zaprojektowane, by z okien było widać głównie otaczającą zieleń.
– 2 kameralne apartamentowce, 2 piętrowe w których łącznie powstanie kilkanaście apartamentów.
– 1 budynek o funkcji aparthotelowej z trzydziestoma lokalami o powierzchni ok. 35 m2 dla zapewnienia komfortu mieszkańców (np. dla gości lub opiekunek dla dzieci).
– Place zabaw.

Zamieszkaj XVIII wiecznego Fortu Cze Czerniaków im. Legionów Piłsudskiego przy ulicy Idzikowskiego.

Lokalizacja

Dolny Mokotów

Dolny Mokotów leży poniżej skarpy, w otulinie Wisły, często nazywany jest Koroną Skarpy. Początkowo były to tereny folwarczne, dopóki Król Stanisław August Poniatowski nie założył tu zespołu pałacowo-ogrodowego, tworząc tu przepiękne zielone parki i pałace skąpane w zieleni ogrodów. Kontynuowano budowanie domów robotniczych i luksusowych willi, np. wzdłuż ulicy Belwederskiej. Centrum Dolnego Mokotowa wyznacza Park Królewski – Łazienki, który zachwyca o każdej porze roku. Obecnie Dolny Mokotów to przede wszystkim zabudowa lat 50., która charakteryzuje się niskimi kamieniczkami ze spadzistymi dachami. Pomiędzy budynkami usytuowane są zielone skwerki i parki.
Wideo
Wybrane oferty w tej inwestycji

Nr oferty: 5287

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Nr oferty Typ Liczba pokoi Piętro Powierzchnia Cena Plan
252085 Komercja 2 1 93 m² 10 000 PLN Zobacz ofertę
323836 Apartament 2 1 93 m² 10 000 PLN Zobacz ofertę
981552 Komercja 3 1 100 m² 2 985 000 PLN Zobacz ofertę
151179 Apartament 4 1 226 m² 16 482 900 PLN Zobacz ofertę
998903 Apartament 4 1 224 m² 8 000 000 PLN Zobacz ofertę

O nieruchomość

Dominika Liwia Majchrzak

Senior Real Estate Advisor & Lawyer

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.