Warszawa, Śródmieście, Twarda

 • Powierzchnia 162 - 162
 • Piętra 33
 • Pokoje 4
 • Data zakończenia I/2015
 • Stan inwestycji Oddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Apartamentowce

11 300 000 - 11 300 000 PLN

69 754 - 69 754 PLN / m²

Warszawa, Śródmieście, Twarda

Cosmopolitan

Apartamenty Cosmopolitan twarda 2/4 – Warszawa, Śródmieście

Lokalizacja:
Centrum Warszawy, tuż przy Placu Grzybowskim.

Budynek:
44-piętrowy Cosmopolitan Twarda 4 jest dziś jedynym wykończonym i już funkcjonującym wysokościowym budynkiem apartamentowym w Warszawie. Można w nim zamieszkać w dniu podpisania umowy zakupu.

Twórcą projektu jest legenda architektury XXI wieku, Helmut Jahn autor m.in. siedziby Unii Europejskiej w Brukseli, Sony Center w Berlinie czy State of Illinois Center w Chicago. Budynek Cosmopolitan Twarda 4, uznawany za jeden z najciekawszych apartamentowców w Europie, to jedyne dzieło Jahna w Polsce. Główną ideą, która przyświecała architektowi w trakcie prac nad tym projektem, było stworzenie apartamentowca o ponadczasowej prostocie, w połączeniu z najwyższą jakością.

Metraże:

 • Apartamenty z 1 sypialnią: 54 m2, 58 m2, 77 m2
 • Apartament z 2 sypialniami: 135 m2
 • Apartamenty z 3 sypialniami: 135 m2 lub 160 m2
 • Apartamenty z 4 sypialniami: 165 m2 lub 195 m2

Możliwość dodatkowych aranżacji na życzenie Klienta.

Wyposażenie:
Całkowicie przeszklona elewacja sprawia, że wnętrza są jasne, pełne światła i powietrza. Duże, niepodzielne i otwierane okna, stanowią unikatową cechę tej inwestycji. Dębowe podłogi, włoski marmur w łazienkach, ceramika i armatura prestiżowych światowych marek, meble kuchenne i sprzęt AGD najnowszej generacji firmy Miele, wbudowane szafy, przeszklone garderoby, oświetlenie punktowe, rolety i klimatyzacja. Każdy apartament został wyposażony w inteligentny systemem zarządzania HMS. Mieszkańcy mają do swojej wyłącznej dyspozycji strefę relaksu, zlokalizowaną na 4. piętrze budynku. Składa się ona z fitness klubu z siłownią, pokojem do masażu, saunami suchą i mokrą oraz pomieszczeń klubowych, kuchni i pokoi do spotkań. Mieszkańcy mogą również korzystać z zagospodarowanego przestronnego tarasu o powierzchni 840 m2 z widokiem na Plac Grzybowski i ulicę Emilii Plater. W budynku znajduje się parking podziemny. Apartamentowiec jest chroniony, a jego mieszkańcy mogą korzystać z usług Cosmopolitan Concierge dostępnych przez 7 dni w tygodniu.

Widok:
Z każdego z 236 apartamentów o powierzchniach od 54 do 195 m2 rozciąga się spektakularny widok na panoramę całej Warszawy.

Cosmopolitan warszawa

Cosmopolitan Warszawa to wyjątkowy budynek apartamentowy, to ikona architektury w samym sercu Warszawy przy Placu Grzybowskim na ulicy Twardej 4. Apartamentowiec zaprojektowany przez jednego z najbardziej rozpoznawalnych na całym świecie architektów. Helmut Jahn szeroko znany jest z następujących obiektów – siedziba budynku Komisji Europejskiej, znajdującego się w Brukseli czy berlińskiego kompleksu Sony Center w Europie oraz State of Illinois Center w Chicago, Highlight Munich Business Towers czy najwyższego w Filadelfii budynku One Liberty Place w Ameryce. Cosmopolitan to kolejna niesamowita realizacja, kolejne dzieło tego słynnego i cenionego w świecie architekta, a zarazem pierwszy projekt zrealizowanym w Polsce.

Apartamentowiec Cosmopolitan w Warszawie, jest jednym z najwyższych budynków w stolicy. Ta 160-metrowa wieża to aż 44 piętra, na których znajduje się 236 gotowych do zamieszkania apartamentów. Ogromną zaletą dla mieszkańców był fakt iż  wszystkie apartamenty były oddawane całkowicie wykończone i częściowo umeblowane, gotowe do natychmiastowego zamieszkania. Cosmopolitan to budynek inny niż wszystkie. Innowacyjnym rozwiązaniem, jakie zastosowano są otwierane okna w każdym pokoju, co nie jest typowe w tak wysokich budynkach. Unikatowy jest również cały projekt, w którym zastosowano wykusze, wychodzące poza bryłę apartamentowca. Zabieg ten sprawia, że widok z mieszkań jest naprawdę imponujący, wykusze są jak balkony, które poszerzają perspektywę i otwierają widok na trzy strony świata.

Fasada budynku została w całości wykonana ze szkła, dzięki czemu z budynku rozpościera się rewelacyjny widok na panoramę całego miasta. Z wnętrza tego luksusowego apartamentowca widać centrum stolicy, Pałac Kultury i Nauki.  Budynek Cosmopolitan znajduje się nieopodal biznesowego centrum miasta, w pobliżu Ronda ONZ i ul. Emilii Plater, a widok z wieżowca jest jeszcze bardziej imponujący – dostrzec można Ogród Saski i Stare Miasto, a od północy także Żoliborz oraz wyjątkowe zakola Wisły czy Stadion Narodowy.

Ekskluzywne i nowoczesne apartamenty na sprzedaż oraz wynajem w Cosmopolitan

Wyjątkowe apartamenty w Cosmopolitan to mieszkania doskonałe, gotowe do natychmiastowego wprowadzenia. W obiekcie dostępne są apartamenty o powierzchni od 54 do 700 m². Każde z nich wyposażone zostało w sprzęty najwyższej jakości, podobnie jak materiały, które zostały użyte do wykończenia wnętrza. Podłogi wykończone dębowymi deskami, w łazienkach włoskie lub hiszpańskie marmury, a armatura i ceramika łazienkowa wyłącznie od najlepszych, światowych marek. Meble kuchenne oraz sprzęt AGD to urządzenia najnowszej generacji. Standardowym wyposażeniem każdego z apartamentów są rolety i klimatyzacja.

W każdym z apartamentów zainstalowany został system zarządzania HMS, pozwalający na sterowanie oświetleniem, klimatyzacją, ogrzewaniem oraz roletami. Pozwala on wygodnie zarządzać funkcjonalnymi elementami mieszkania, dzięki urządzeniom mobilnym, takim jak smartfon lub tablet oraz przy pomocy specjalnych keypadów. Są to inteligentne wielofunkcyjne włączniki, znajdujące się w każdym pomieszczeniu. Jest to ciekawe rozwiązanie, pozwalające na dowolną konfigurację, dopasowaną do indywidualnych potrzeb mieszkańców. Inteligentne sterowanie pozwala sterować temperaturą w pomieszczeniach czy włączyć ogrzewanie podłogowe w łazience tuż przed kąpielą czy też zdalnie przed powrotem do domu z podróży. System sterowania HMS pozwala ustawić pobudkę ulubionym utworem, co jest rozwiązaniem innowacyjnym i ekskluzywnym.

Udogodnienia dla mieszkańców

4 piętro inwestycji Cosmopolitan Warszawa przygotowane zostało z myślą o mieszkańcach. Znajduje się tam rewelacyjna strefa relaksu, dostępna wyłącznie dla mieszkańców. Jest to miejsce szczególne, w którym dostępne są między innymi profesjonalnie wyposażona siłownia z salą fitness przygotowaną do zajęć grupowych czy treningów personalnych, pokój do masażu, sauny (sucha i mokra), jacuzzi oraz specjalne pomieszczenie klubowe. Ciekawym rozwiązaniem jest również zagospodarowany taras, z którego rozciąga się widok na Pałac Kultury i Nauki, plac Grzybowski oraz ulicę Emilii Plater. W budynku oprócz całodobowej recepcji czy ochrony i kontroli dostępu mieszkańcy mają dostęp usług concierge zapewniających poziom serwisu na poziomie pięciogwiazdkowego hotelu.

Dużym udogodnieniem jest także duży, podziemny parking, obejmujący aż 4 kondygnacje. Parking ten jest w stanie pomieścić około 300 samochodów.

Lokale usługowe i biurowe w Cosmopolitan

Na parterze tego wyjątkowego apartamentowca możemy znaleźć specjalnie dobrane koncepty kulinarne takie jak restauracja, kawiarnia, cukiernia czy sklep z winami. Pierwsze 4 kondygnacje to ekskluzywne, wygodne i atrakcyjne lokale usługowe oraz biurowe

W ofercie Partners International mamy dostęp do wielu ciekawych apartamentów na wynajem oraz na sprzedaż w tej wyjątkowej inwestycji. Zapraszamy do kontaktu.

Wybrane oferty w tej inwestycji

Nr oferty: 1429

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Nr oferty Typ Liczba pokoi Piętro Powierzchnia Cena Plan
890697 Apartament 4 33 162 m² 11 300 000 PLN

O nieruchomość

Marta Pecko Falkowska

Senior Real Estate Advisor | Team Leader

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.