Twój agent na Cyprze

Margaret Goldyn

To już 18 lat doświadczenia na cypryjskim rynku nieruchomości. Zamiłowanie do podróży i ciekawość świata doprowadziły do zmiany trybu życia i miejsca zamieszkania. W roku 2004 Małgorzata przeprowadziła sie na Cypr, gdzie mieszka do dziś. Jest licencjonowanym Agentem Biura Nieruchomości jak i Biura Podróży. Specjalizuje sie w nieruchomościach po południowej ( greckiej ) stronie wyspy. Profesjonalna i kompleksowa obsługa jak również współpraca z największymi deweloperami umocniły jej pozycje na rynku.

Absolwentka Wyższej Szkoły Humanistycznej w Pułtusku. Właścicielka Biura Podróży „Margocom” na Cyprze z przedstawicielstwem w Warszawie organizującym także wyjazdy inwestycyjne po wymarzone nieruchomości. Agent Nieruchomości z licencją zawodową AM244. Wyszukuje nieruchomości i zapewnia obsługę w procesie zakupu wraz z opcją jej zarządzania w późniejszym czasie.

Są to 3 apartamenty z 3 sypialniami każdy. Wyjątkowy budynek z zaledwie 5 apartamentami w prestiżowej lokalizacji mieszkalnej, w odległości kilku minut spacerem od plaży i wszystkich udogodnień. Budynek zyskuje charakterystyczny urok dzięki doskonałemu stylowemu współczesnemu wzornictwu, najlepszym luksusowym wykończeniom dużych zadaszonych werand i odkrytego ogrodu krajobrazowego z 2 basenami.…
Kompleks znajduje się w jednej z pięknych i prestiżowych dzielnic Limassol Ag. Tychonas na Cyprze Blisko 4-5* gwiazdkowych plaż hotelowych (800 M), blisko do reszty infrastruktury. Znajduje się na zboczu wzgórza, ma wspaniały widok na morze. Sąsiedztwo – cypryjski i zagraniczny biznesmen, osoby o wysokiej wartości netto. Odległość do morza…
Funkcje wybrane Wyposażona kuchnia, z dodatkową łazienką, ogród na dachu, widok na morze, widok na góry, prywatny ogród, basen Opis nieruchomości Na powierzchni ponad 90 000 metrów kwadratowych ponad 60 tradycyjnych i nowocześnie zaprojektowanych willi jest budowanych w zupełnie nowej dzielnicy, planowanych, zaprojektowanych i zagospodarowanych Położony w wyjątkowej bujnej wiejskiej…

Bądź na bieżąco

Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.