Warszawa, Śródmieście, Foksal

 • Powierzchnia 137 - 227
 • Piętra 5
 • Pokoje 4 - 6
 • Data zakończenia I/2020
 • Stan inwestycji Nieoddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Apartamentowce

Warszawa, Śródmieście, Foksal

Foksal 13/15

KAMIENICA FOKSAL 13/15

To połączenie historii i nowoczesnych rozwiązań. To odnowiona według XIX wiecznego wzoru elewacja wraz z rzeźbami, zdobieniami, sztukateriami. To także nowoczesne rozwiązania zastosowane dla wygody życia nowych mieszkańców budynku
Foksal to wybór klientów, którzy cenią przedwojenną architekturę i jednocześnie nie chcą rezygnować z nowoczesnych udogodnień. Czuć tu ducha i ponad stuletni charakter wyjątkowego, pełnego historii budynku.

Inwestycja Foksal 13/15 to inwestycja, która przyszłemu właścicielowi gwarantuje prestiżowy adres oraz najwyższy standard codziennego życia.

– garaż podziemny
– windy w każdej klatce łączące wszystkie piętra z garażem
– strefa SPA z sauną, jacuzzi i salą fitness dla mieszkańców
– pokoje gościnne
– taras widokowy z barem i strefą relaksu
– usługa Concierge
– reprezentacyjne klatki schodowe z zabytkowymi schodami, balustradami, sztukaterią
– odrestaurowane zabytkowe drzwi wejściowe
– sztukaterie i rozety według oryginalnych wzorów

APARTAMENTY

Funkcjonale, świetnie rozplanowane, bardzo dobrze doświetlone. Wysokość od 285cm do ponad 4 metrów!! Szerokie spectrum dostępnych powierzchni od 45 do 230 m2, pozwoli każdemu na znalezienie tutaj odpowiedniego dla siebie apartamentu.

SĄSIEDZTWO

To jedna z najatrakcyjniejszych lokalizacji w Śródmieściu Warszawy, łącząca sąsiedztwo pełnego atrakcji centrum kulturalnego, turystycznego i biznesowego Stolicy. W pobliżu znajdziemy liczne kawiarnie, restauracje, księgarnie i butiki a w parterze wyselekcjonowaną piekarnię. Kilkanaście minut spacerem zajmie nam dotarcie do Placu Trzech Krzyży Nowego Światu i Krakowskiego Przedmieścia. Stąd też szybko dotrzemy na Bulwary Wiślane.

MIEJSCE DO ŻYCIA

Atrakcyjność miejsca, w którym znajduje się omawiana kamienica sprawia, że kupno apartamentu to bezpiecznie ulokowany kapitał oraz idealny wybór dla osób ceniących oryginalność, prestiż i życie w centrum miasta, wciąż jednak pozostając w jego cichym i kameralnym obszarze.

ZAPROSZENIE

Już dziś zapraszam na prezentację tych wyjątkowych apartamentów.

Wybrane oferty w tej inwestycji

Nr oferty: 7087

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Nr oferty Typ Liczba pokoi Piętro Powierzchnia Cena Plan
432989 Komercja 6 147 m² - Zobacz ofertę
905677 Komercja 6 147 m² - Zobacz ofertę
411232 Apartament 5 5 227 m² - Zobacz ofertę
550459 Apartament 5 5 191 m² - Zobacz ofertę
706763 Apartament 4 5 137 m² - Zobacz ofertę

O nieruchomość

Grzegorz Wysok

Senior Real Estate Advisor

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 29-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.