Twój agent w Dubaju

Monika Pawłowska-Lukasz

Monika Lukasz, jako jeden z pierwszych licencjonowanych brokerów (RERA) może pochwalić się wiedzą i doświadczeniem na rynku nieruchomości w Dubaju.

Już od 2002 roku pomaga swoim klientom znaleźć wymarzone nieruchomości. Posiada wyjątkowe umiejętności negocjacyjne, a na pierwszym miejscu stawia zawsze potrzeby klientów. Jest osobą niezwykle relacyjną i dba o najwyższą jakość na każdym etapie obsługi.

Dla swoich klientów jest wsparciem zarówno w procesie zakupu, jak i sprzedaży nieruchomości, dbając o to aby przebiegał płynnie, skutecznie i jak najmniej stresująco.

Dubaj

Dubaj jest krajem łączącym Azję z Europą. Loty bezpośrednie z Warszawy i Krakowa do Dubaju odbywają się 2 razy dziennie i już w przeciągu 5,5 godziny linie lotnicze Emirates albo FlyDubai dowiozą Cię na miejsce. A tam czeka na Ciebie słońce i pogoda gwarantowane przez 360 dni w roku.

W Zjednoczonych Emiratach Arabskich nie ma podatku od posiadania nieruchomości, a VAT wynosi tylko 5%. Stopy zwrotu w zależności od dzielnicy i okolicy wahają się od 5% do 8% w skali rocznego wynajmu, natomiast można to podwoić i potroić przy wynajmie krótkoterminowym. Dubaj jest krajem kosmopolitycznym – tylko 30% stanowią lokalni Emiratczycy, reszta to expaci. W związku z tym nie tu problemu ze szkołami, znaleźć można z łatwością szkoły amerykańskie, IB, międzynarodowe, brytyjskie, niemiecki, francuskie, australijskie czy szwajcarskie. Wszystkie z wykładowym angielskim.Ceny nieruchomości są bardzo zróżnicowane w zależności od dzielnicy. Apartament jednosypialniowe o powierzchni 70 m² w przyjemnej okolicy i dogodnie położony można kupić już za 1.2 mil AED, czyli nieco ponad 300.000 Euro.

Nieruchomości w Dubaju

Dlaczego warto zainwestować w nieruchomość w Dubaju?

W przypadku wielu prowadzonych inwestycji emirat Dubaju zezwala na nabywanie nieruchomości na własność przez cudzoziemców. Z tego względu coraz więcej osób z całego świata decyduje się na tego typu zakup. Zalet takiego rozwiązania jest wiele. Pierwszą z nich jest przede wszystkim duże bezpieczeństwo tamtejszego rynku ekonomicznego. Odpowiednie regulacje zapewniają stabilność, która jest tak ważna podczas inwestowania w nieruchomości. Po drugie Dubaj jest miastem bezpiecznym również dla mieszkańców. Aż 89% stanowią tam ekspaci, a święta i zwyczaje innych kultur są tam szanowane i respektowane. To powód, dla którego wielu obcokrajowców pragnie tam zamieszkać. Duże bezpieczeństwo zapewnia również mieszkańcom kraju stabilna waluta dirham. 1 dirham to w przeliczeniu 1 złoty, a nieruchomość o powierzchni 70 m² w można w Dubaju kupić już za 1.2 mil AED.

Dlaczego warto zainwestować w nieruchomość w Dubaju

Wynajem krótko- i długoterminowy w Dubaju

Ciągły wzrost gospodarczy sprawia, że bardzo pożądani są w kraju specjaliści. Dlatego wiele osób decyduje się na relokację do Zjednoczonych Emiratów Arabskich, a co za tym idzie, poszukuje tam atrakcyjnego miejsca do życia. Posiadanie nieruchomości to świetny sposób na zapewnienie sobie dochodu pasywnego z wynajmu. O wiele bardziej opłacalny od wynajmu długoterminowego jest jednak wynajem krótkoterminowy. Obecnie Dubaj stanowi jeden z najpopularniejszych kierunków podróży na świecie, obierany zarówno przez turystów, jak i w celach biznesowych. W związku z tym apartamenty na wynajem są tam wciąż poszukiwane i bardzo pożądane. Na turystów z całego świata czekają w Dubaju liczne atrakcje, takie jak: najwyższy budynek świata Burj Khalifa, słynne Fontanny Dubajskie, Pustynia Dubajska, największe centrum rozrywkowo-handlowe na świeci Dubai Mall czy historyczna dzielnica o nazwie Al Fahidi.

Bądź na bieżąco

Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.