Szukasz nieruchomości za granicą?

Skorzystaj z pomocy sprawdzonych polskich Agentów pracujących na lokalnych rynkach.

Skontaktuj się z nami

Jeden agent, kompleksowa obsługa

  • Rozmowa o Twoich potrzebach i oczekiwaniach
  • Selekcja ofert spełniających kryteria + house hunting
  • Viewing trip na miejscu

  • Konsultacje podatkowe i prawne
  • Pełna obsługa formalności związanych z nabyciem nieruchomości
  • Usługa concierge na miejscu

  • Dostosowanie nieruchomości do Twoich potrzeb
  • Zarządzanie wynajmem nieruchomości po zakupie
  • Pomoc w przekształceniu nieruchomości w działalność turystyczną lub komercyjną

Nasi Agenci

Przedstawiamy grupę Polish Agents Around The World zrzeszającą polskich pośredników nieruchomości, mieszkających w różnych częściach świata. Cechują ich wartości, takie jak: zaangażowanie, transparentność, etyka pracy, szacunek i kultura osobista. Kompetencje Polish Agents zostały przez nas potwierdzone i zweryfikowane na lokalnych rynkach.

Joanna Czapska

CEO & Managing Director w Partners International. W Portugalii, a dokładnie w Cascais zakochała się w 2020 roku i od razu wiedziała, że to tam chce zamieszkać.Joanna na co dzień dzieli się wiedzą, doświadczeniem, a przede wszystkim pasją do Portugalii i przekonuje, dlaczego warto zdecydować się na zakup nieruchomości typu second home właśnie tam.

Poza okazją na inwestycję, Portugalia to miejsce, w których słońce świeci ponad 300 dni w roku, a widok na morze, oceany i bajkowe plaże, sprawią, że tak Joanna pokochają Państwo swój własny kawałek ziemi na południu Europy.

Joanna od 2020 jest na miejscu i oferuje:

profesjonalny house hunting, pełną obsługę formalności związanych z nabyciem nieruchomości za granicą, bogatą wiedzę na temat prawa, regionu, kultury – a co za tym idzie: udzielenie kompleksowych informacji na temat szkół, ubezpieczeń, świadczeń lekarskich etc., stały dostęp i kontakt z naszymi doradcami i przyjaciółmi Partners International, planowanie i zarządzanie wizytami Klientów, którzy chcą zapoznać się z ofertami in person (umawianie prezentacji, odbiór z lotniska, wsparcie przy wyborze hotelu).

Sylwia Małczyńska

Sylwia mieszka na Teneryfie od 3 lat, jej kariera zawodowa potoczyła się bardzo naturalnie. Z wielką serdecznością została przyjęta przez środowisko lokalne. Posługując się językiem hiszpańskim, angielskim i francuskim oraz będąc osobą komunikatywną i dynamiczną dostała propozycję pracy w najlepszej agencji nieruchomości na wyspie.

Sylwia koncentrując się na preferencjach klienta potrafi przełożyć je na rzeczywistość i znaleźć wymarzoną nieruchomość, a także dostrzec potencjał w tych mniej docenianych. Jest osobą bardzo kreatywną i ma świadomość, że w pracy z klientem najważniejsze jest zrozumienie i zaufanie.

Twierdzi, że Teneryfa działa kojąco, niezwykła przyroda – ocean, który wciąga i przynosi spokój, cudowni, życzliwi ludzie, świetna kuchnia. To wspaniałe miejsce do życia! Dla niej i jej rodziny Teneryfa stała się drugim domem. Sylwia jest osobą aktywną, od dzieciństwa gra w tenisa, kitesurfing chwilowo zamieniła na rzecz surfingu, a Teneryfa to idealne miejsce do uprawiania tych sportów jak i wielu innych! nie bez powodu mówi się o Teneryfie ”Hawaje” Europy.

Agnes Marciniak-Kostrzewa

Agnes Marciniak-Kostrzewa już od 27 lat mieszka w Marbelli i jak twierdzi, po prostu “zakochała” się w tym miejscu. Od 2006 roku prowadzi własną firmę znajdując swoim klientom wymarzone nieruchomości. Uwielbia swoją pracę – każdy klient, każdy dom czy apartament to osobna historia, w tej pracy nie ma szablonów i to czyni ją tak ciekawą.

Priorytetem zawsze jest znalezienie jak najlepszej oferty dla klienta, zgodnej z jego preferencjami. W swojej firmie stworzyła dział ” po sprzedaży” tak, aby klient otrzymał pełen serwis, czy zarządzanie wynajmem również po transakcji.

Pasją Agnes jest golf, a Costa del Sol nazywane również Costa del Golf to raj dla wielbicieli tej dyscypliny sportu.

Sylwia Wichniewicz

Niezależny ekspert działający na rynku nieruchomości w Hiszpanii. Specjalizuje się w południowo – wschodnim wybrzeżu Hiszpanii: Walencja, Alicante, Almeria. Doradza, wyszukuje nieruchomości, pomaga kompleksowo na każdym etapie transakcji i pokazuje prawdziwą Hiszpanię.

Priorytetem dla Sylwii jest zawsze dobro kupującego oraz obsługa na najwyższym poziomie. Od ponad 4 lat mieszka na stałe w Hiszpanii. Już jako nastolatka pasjonowała się kulturą hiszpańską. Miłośniczka hiszpańskiej kuchni i certyfikowana znawczyni wina z praktyką w restauracjach nagrodzonych gwiazdkami Michelin.

Monika Pawłowska-Lukasz

Monika Lukasz, jako jeden z pierwszych licencjonowanych brokerów (RERA) może pochwalić się wiedzą i doświadczeniem na rynku nieruchomości w Dubaju.

Już od 2002 roku pomaga swoim klientom znaleźć wymarzone nieruchomości. Posiada wyjątkowe umiejętności negocjacyjne, a na pierwszym miejscu stawia zawsze potrzeby klientów. Jest osobą niezwykle relacyjną i dba o najwyższą jakość na każdym etapie obsługi.

Dla swoich klientów jest wsparciem zarówno w procesie zakupu, jak i sprzedaży nieruchomości, dbając o to aby przebiegał płynnie, skutecznie i jak najmniej stresująco.

Anna-Maria Maliszewska

Anna-Maria Maliszewska przez 15 lat pracowała w bankowości detalicznej, prywatnej oraz elitarnych usługach finansowych przeznaczonych dla klientów Premium oferowanych przez Multi Family Office w Monako.
Specjalista od rynku Monako oraz międzynarodowych usług Family Office, wspiera swoich klientów na wszystkich etapach procesu urządzania się we Francji i Monako, oraz w organizacji i wykonaniu nowych projektów na Lazurowym Wybrzeżu.

Dominika Nogier

Dominika Nogier – przez wiele lat związana z branżą turystyczną organizując ekskluzywne pobyty na Lazurowym Wybrzeżu dla firm oraz klientów Premium.
Od ponad 2 lat wykorzystuje swoje doświadczenie w obsłudze klienta Premium na rynku nieruchomości na Lazurowym Wybrzeżu.
Wraz z Anną Maliszewską otworzyły biuro nieruchomości Nautilus oraz firmę świadczącą serwisy Multi-Familly Office;
Kompleksowo obsługują klientów pomagając im w kupnie lub sprzedaży nieruchomości na Lazurowym Wybrzeżu oraz świadcząc również usługi typu Family Office takie jak : pomoc w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości
oraz w zarządzaniu nabytymi  nieruchomościami.

Masz pytania?
Odpowiemy na nie kompleksowo

Zakup nieruchomości za granicą to proces, w którym powinieneś czuć się pewnie i bezpiecznie. Jeśli zastanawiasz się:

ile kosztują nieruchomości w różnych krajach?

Szukasz porównania cen? Interesuje Cię wskaźnik zmian cen nieruchomości na konkretnych rynkach?

jakie przychody mogą generować?

Poznaj średni zwrot z inwestycji (ROI) dla najmu długo i krótkoterminowego w poszczególnych lokalizacjach.

jak wygląda proces zakupu?

Jakie dokumenty musisz przygotować, co sprawdzić, jak wyglądają księgi wieczyste za granicą?

jak wygląda prawo spadkowe?

Jak zabezpieczyć majątek w różnych krajach? W jaki sposób dokonuje się rozrządzenia majątkiem?

co z podatkami?

Podatek od nieruchomości, progi podatkowe, vat – nasi agenci zorganizują Ci pełne doradztwo w zakresie podatków.

 

Skontaktuj się z nami

Hiszpania

Podsumowanie Targów

Polacy pokochali domy na południu Europy - Puls Biznesu

Puls Biznesu, NR 117(6125) 23 czerwca 2022, autor: Paweł Berłowski

Wywiady z "Polish agents around the world"

Bądź na bieżąco

Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.