Warszawa, Mokotów, Piaseczyńska

 • Powierzchnia 126 - 128
 • Piętra 1 - 2
 • Pokoje 3 - 4
 • Data zakończenia II/2023
 • Stan inwestycji W budowie
 • Typ inwestycji Apartamentowce

Warszawa, Mokotów, Piaseczyńska

Oaza Mokotów

Oaza Mokotów

Oaza Mokotów to duży projekt inwestycyjny zlokalizowany w dzielnicy Mokotów w Warszawie. Projekt, który został zrealizowany przez Oaza Mokotów Sp. z o.o., obejmuje mieszankę powierzchni mieszkalnych, handlowych i biurowych, zapewniając tętniącą życiem i nowoczesną społeczność dla mieszkańców i firm.

Inwestycja Oaza Mokotów składa się z kilku budynków, w tym 24-piętrowej wieży biurowej, wieży mieszkalnej i kompleksu handlowego. Wieża biurowa jest siedzibą wielu firm, od małych startupów po duże międzynarodowe firmy, zapewniając zróżnicowane i dynamiczne środowisko pracy. Wieża mieszkalna oferuje luksusowe apartamenty z nowoczesnymi udogodnieniami i wspaniałymi widokami na miasto. Kompleks handlowy oferuje mieszankę sklepów, restauracji i opcji rozrywkowych, dzięki czemu jest popularnym miejscem dla mieszkańców i turystów.

Oprócz doskonałej lokalizacji i różnorodnych zastosowań, Oaza Mokotów jest również znana ze swojego zaangażowania w zrównoważony rozwój. Inwestycja charakteryzuje się energooszczędnym projektowaniem i budową, w tym wykorzystaniem zrównoważonych materiałów oraz zaawansowanych systemów grzewczych i chłodzących. Budynki zostały zaprojektowane w taki sposób, aby maksymalnie wykorzystać naturalne światło i świeże powietrze, tworząc komfortowe i zdrowe środowisko życia i pracy.

Oaza Mokotów odniosła duży sukces od momentu ukończenia inwestycji w 2008 roku. Osiedle przyciągnęło szerokie grono mieszkańców i firm, tworząc tętniącą życiem społeczność. Projekt został również doceniony za swój design i zrównoważony rozwój, zdobywając kilka nagród i wyróżnień.
Oaza Mokotów jest doskonałym przykładem nowoczesnego i zrównoważonego osiedla mieszkaniowego. Doskonała lokalizacja, różnorodność zastosowań i zaangażowanie w zrównoważony rozwój sprawiły, że projekt odniósł sukces i stał się pożądany.

Kameralna inwestycja składająca się z trzech rezydencji łącznie 69 apartamentów o powierzchni od od 47 do 145 m². Apartamenty posiadają balkony, a na parterze również prywatne ogródki. Pod inwestycją zlokalizowany będzie garaż podziemny.

Ekstensywna zabudowa (inwestycja usytuowana jest na terenie o powierzchni ok. jednego ha), klasyczna architektura nawiązująca do tradycji miejsca, wysoki współczynnik powierzchni terenów zielonych (na których dodatkowo zlokalizowany zostanie własny unikatowy park), tworzą wyjątkowe połączenie miejskiego stylu życia i tradycyjnych walorów dzielnicy.

Jedną z kluczowych cech Oazy Mokotów jest jej doskonała lokalizacja. Inwestycja znajduje się w samym sercu dzielnicy Mokotów, która znana jest z wysokiej klasy sklepów, restauracji i kawiarni, a także z dogodnego dostępu do środków transportu publicznego. W okolicy znajduje się również kilka głównych centrów biznesowych i finansowych, co czyni ją atrakcyjną lokalizacją dla profesjonalistów i przedsiębiorców.

Oaza Mokotów zlokalizowana jest w ścisłym centrum Mokotowa na ulicy Piaseczyńskiej 41 w Warszawie, w sąsiedztwie terenów zielonych oraz rekreacyjnych Klubu Sportowego Warszawianka – boiska sportowe, korty tenisowe oraz zespół basenów ze strefą Spa & Wellness.
Od strony zachodniej nieruchomość przylega do przepięknej skarpy o wysokości kilkunastu metrów oraz naturalnego stawu, które zapewniają trwałą ochronę przed wielkomiejskim hałasem.

Nr oferty: 20358

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.