Śródmieście, Śródmieście Północne, Złota

 • Powierzchnia 100 - 100
 • Piętra 37
 • Pokoje 2
 • Stan inwestycji Oddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Apartamentowce

25 000 - 25 000 PLN

250 - 250 PLN / m²

Śródmieście, Śródmieście Północne, Złota

Złota 44

Apartamenty Złota 44

Apartamentowiec znajdujący się w Warszawie przy ulicy Złotej 44 to wyjątkowy budynek, w którym znajdują się przepiękne, luksusowe, wykończone apartamenty. Zaletą jest niewątpliwie lokalizacja, ponieważ apartamentowiec znajduje się w samym centrum Warszawy, nieopodal Pałacu Kultury i Nauki czy słynnych Złotych Tarasów. Złota 44 to, jak dotąd, najwyższy budynek mieszkalny nie tylko w Warszawie czy w Polsce, ale w całej Unii Europejskiej. Konstrukcja osiąga wysokość aż 192 m. To 54 piętra, na których znajduje się łącznie 287 luksusowych, prestiżowych mieszkań, wykończonych w najwyższym standardzie. Apartamenty mieszczą się na kondygnacjach od 9 piętra w górę. W Złotej 44 dostępne są również mieszkania do samodzielnego wykończenia. Apartamenty dostępne są w różnych wariantach jeśli chodzi o powierzchnie- od około 60 m2, dwóch pokoi do przestronnych pięciopokojowych dużych metraży.

Budynek został wzniesiony zgodnie z przygotowanym, unikalnym projektem opracowanym przez znanego na całym świecie architekta – Daniela Libeskinda, który zasłynął dzięki projektom następujących budynków: Muzeum Żydowskiego w Berlinie i San Francisco czy Bramie Miasta w Nowym Centrum w Łodzi. Apartamentowiec Złota 44 wznosi się ponad inne budowle stolicy. Wyróżnia się nie tylko wysokością, ale także charakterystycznym kształtem, który stał się symbolem luksusu, nie tylko w Warszawie. Wyjątkowa architektura Żagla to nie tylko to, co widać na zewnątrz, ale równie luksusowe wnętrze, które zostało wykonane zgodnie z wizualizacją projektantów londyńskiego biura projektowego Woods Bagot.

Fasada budynku wykonana została z trójszybowych modułów, tak zwanych Triple Glazer Unity. Jest to rozwiązanie innowacyjne, przygotowywane w warsztacie, a następnie, montowane w całości, jako moduł na fasadzie budynku. Moduł trójszybowy zastosowany w apartamentowcu Złota 44 zapewnia wysoką izolację akustyczną. Cechą charakterystyczną jest niski współczynnik przenikania ciepła.

Apartamenty w Złotej 44 – wygoda, funkcjonalność i bezpieczeństwo

Apartamenty na sprzedaż w jednym z najbardziej charakterystycznych budynków w stolicy są przestronne, świetnie wykończone, a do tego bardzo funkcjonalne. Mieszkania wyposażone zostały w specjalny i nowoczesny system HMS, który ułatwia sterowaniem działania wybranych elementów w mieszkaniu. System ten umożliwia kontrolę nad żaluzjami czy klimatyzacja, a także ogrzewaniem i oświetleniem. To inteligentne rozwiązania, których zadaniem jest ułatwienie codziennego życia.

Apartamenty w Złotej 44 to także mieszkania bardzo bezpieczne. Każdy z mieszkańców posiada własną kartę magnetyczną, która umożliwia poruszanie się po obiekcie, przy czym zapewnia ona dostęp do części wspólnej oraz pozwala korzystać z windy, chociaż w tym zakresie działanie karty jest dość ograniczone- posiadacz karty ma możliwość dostania się na piętro, na którym znajduje się jego mieszkanie.

Wspólna przestrzeń dla mieszkańców

Apartamenty na sprzedaż Złota 44 to symbol luksusu, wygody i doskonałości, a także szczególnych rozwiązań, których celem jest zapewnienie mieszkańcom wszystkiego, co najlepsze. Ciekawym rozwiązaniem, na które zdecydowano się w apartamentowcu jest wyodrębnienie jednego z pięter (ósmego piętra), na potrzeby wszystkich właścicieli apartamentów. Ta ekskluzywna strefa relaksu pozwala korzystać z licznych prestiżowych i wyjątkowych udogodnień. W Złotej 44 zdecydowano się zapewnić mieszkańcom należyty komfort, wygodę i najwyższy standard w każdym wymiarze. Wspólna strefa obejmuje basen, o długości 25 m i jacuzzi, siłownię, łaźnię, saunę fińską, gabinety masażu, salę kinową czy pokój zabaw dla dzieci. W letnie dni można cieszyć się urokami pięknej pogody na specjalnie przygotowanym tarasie, wyposażonym w leżaki. Sauna udostępniona została mieszkańcom w dwóch wariantach: jako sauna sucha oraz hamman. Wszystkie atrakcje strefy wspólnej dostępne są wyłącznie dla mieszkańców budynku.

W apartamentowcu Złota 44 dostępne są również sale konferencyjne, co jest rewelacyjnym pomysłem, cenionym przez osoby prowadzące własny biznes. Elegancka, biznesowa i wizerunkowa przestrzeń pozwala zorganizować spotkanie z kontrahentami w pobliżu własnego mieszkania.

Do dyspozycji mieszkańców jest także recepcja oraz usługa concierge.

W Partners International mamy dostęp do wielu ciekawych ofert apartamentów na wynajem oraz do sprzedania w tej wyjątkowej inwestycji. Zapraszamy do kontaktu.

 

STANDARD INWESTYCJI ZŁOTA 44

Apartament zawiera wykończenie all inclusive o nazwie Woods Bagot Standard.
Głównym założeniem w kreowaniu zestawów materiałów w pakiecie Standard była wymowna i jednocześnie subtelna
prostota. Stąd dominująca biel drzwi i mebli oraz szerokie wykorzystanie jednego z ulubionych materiałów projektantów, czyli jasnego i ciemnego drewna dębu.
Delikatnie komponuje się z nimi ceramika i szkło w kuchni.

8 PIĘTRO:
8. piętro zapewnia mieszkańcom 1400 m2 komfortu i wygody poprzez liczne udogodnienia rekreacyjne i biznesowe, które zostały zaprojektowane, aby zapewnić niezrównaną jakość życia.
Właściciele znajdą tam:
– największy w Polsce basen, jacuzzi
– siłownia
– gabinety masażu
– sauna fińska
– łaźnia
– taras z leżakami
– dwie sale konferencyjne
– sala kinowa
– pokój zabaw
– przechowalnia rowerów

LOKALIZACJA

Złota 44 znajduje się w centralnej biznesowej dzielnicy Warszawy, dzięki czemu jest idealnym miejscem dla profesjonalistów. Budynek znajduje się w odległości krótkiego spaceru od wielu głównych atrakcji miasta, w tym Pałacu Kultury i Nauki, Muzeum Narodowego i Starego Miasta. Centrum – dusza miasta, zagłębie życia kulturalnego, towarzyskiego i dyplomatycznego. Śródmieście to dzielnica pełna nie tylko pięknych, urokliwych miejsc, ale również zabytków historycznych i zielonych parków.  Żagiel Złotej 44 stanął w miejscu doskonałym – piesza odległość do natury – parków, galerii, teatrów i biurowców. Tętniące życiem za dnia i w nocy serce miasta zapewni właścicielom komfort życia. Złota to uliczka z bogatą historią, przepełniona przedwojennymi kamienicami.

 

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń Sprzedających

Lokalizacja

Śródmieście Północne

Śródmieście Północne wyznaczają trzy Aleje: Jerozolimskie, Jana Pawła II i Solidarności oraz skarpa wiślana od wschodu. To najbardziej reprezentacyjna przestrzeń miasta, której osią jest najwyższa budowla w Warszawie, Pałac Kultury i Nauki. Tu znajduje się centrum turystyczne i biznesowe stolicy. Historia jednak nie była dla tej przestrzeni łaskawa, podczas II wojny światowej praktycznie wszystkie budynki, często jeszcze z czasu secesji, zostały zniszczone. Obecnie kontynuowane jest odbudowywanie zabytkowej części architektury, ale przede wszystkim z naciskiem na budowę nowoczesnych wieżowców, które stanowią wizytówkę Warszawy.
Wideo
Wybrane oferty w tej inwestycji

Nr oferty: 1437

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Nr oferty Typ Liczba pokoi Piętro Powierzchnia Cena Plan
110469 Apartament 2 37 100 m² 25 000 PLN Zobacz ofertę

O nieruchomość

Julia Głowacz

Client Relationship Manager | Team Leader

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.