Nasze Biuro

Na co dzień otacza nas piękno i dobry styl, którym naznaczone są oferty w Partners International – od przedwojennych kamienic po nowoczesne apartamentowce i domy.

Dlatego wybierając na siedzibę agencji wolnostojący pawilon w Forcie Cze od początku zakładaliśmy, że nie będzie to przeciętne zaplecze biurowe. Przestrzeń, otoczenie, kubatura i światło – podyktowały otwarty charakter wnętrza.

Dziś nasze biuro to:

  • Miejsce spotkań architektury i sztuki
  • Miejsce pracy najlepszych ekspertów
  • Miejsce autorskich eventów

W otoczeniu przyrody, malarstwa, aury naszych wyjątkowych klientów i unikatowych nieruchomości, które nam powierzają

Nasze biuro, to efekt dojrzałości firmy oraz tego co reprezentujemy – troski o potrzeby klientów a także pociągu do kreowania nieprzeciętnej jakości obsługi, komfortu połączonego z zachowaniem wszelkich wymogów bezpieczeństwa.

Zapraszamy

Bądź na bieżąco

Nasze 29-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.