Warszawa, Mokotów, Piaseczyńska

 • Powierzchnia 117 - 117
 • Piętra 1
 • Pokoje 3
 • Data zakończenia III/2020
 • Stan inwestycji Oddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Apartamentowce

Warszawa, Mokotów, Piaseczyńska

Przy Morskim Oku

Przy Morskim Oku to kameralny, liczący 24 apartamenty budynek, położony w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Morskie Oko i Promenada oraz kilka minut spacerem do Łazienek Królewskich.

To otoczenie sprawia, że jest to miejsce idealne dla osób ceniących, zarówno spokój, jak i miejski styl życia. Lokalizacja na granicy Mokotowa i Śródmieścia umożliwia szybki dojazd do centrum Warszawy i obszarów biznesowych stolicy. Znajdziemy tu apartamenty 2-, 3- oraz 4-pokojowe wraz z dużymi przynależnymi tarasami o powierzchni od 14 do 65 mkw.

Hol główny i części wspólne zostały wykończone naturalnym kamieniem. Dodatkowego niebanalnego, nowoczesnego charakteru nadaje przeszklona elektryczna winda oraz sztuka Oskara Zięty.

W apartamentach oddawanych w stanie deweloperskim zainstalowany został m.in. system wentylacji nawiewno-wywiewnej z użyciem centrali wentylacyjnej z rekuperacją, grzejniki podłogowe, duże, przesuwne i panoramiczne okna oraz reprezentacyjne portale wejściowe o wysokości 2,5 m.

Teren inwestycji jest ogrodzony oraz monitorowany. Na parterze przewidziano miejsce dla pracownika ochrony oraz wydzielono przestrzeń na Recepcję.

Elegancja, prostota a także najwyższa jakość materiałów wykończeniowych i nowoczesne rozwiązania stanowią o prestiżu i unikalności Apartamentowca Przy Morskim Oku.

Nr oferty: 3583

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Dominika Liwia Majchrzak

Senior Real Estate Advisor & Lawyer | Team Leader

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.