DOM NA STARYM MOKOTOWIE NA PRZEPIĘKNEJ, DUŻEJ DZIAŁCE ZE STARODRZEWIEM  Recydencja | Kameralna | Stary Mokotów | Zadbana działka | Starodrzew  ***** LOKALIZACJA:Stary Mokotów z uwagi na zachowaną w dużym stopniu architekturę przedwojenną oraz charakter zabudowy willowy w sąsiedztwie centrum Warszawy jest uważany za jedną z najbardziej pożądanych i ekskluzywnych…
UNIKATOWA, PRZEDWOJENNA WILLA W PRESTIŻOWEJ LOKALIZACJI Wolnostojąca willa | Duża działka | Ogród | Taras | Prestiżowa lokalizacja ***** ROZKŁAD ORAZ STANDARD: Dom o powierzchni 414 m2 składa się z:* Dwunastu pokoi,* kuchni,* czrterech łazienek,* pięciu toalet,* garażu,* piwnicy. Dom składa się z trzech kondygnacji naziemnych oraz jednej podziemnej.Ogromnym atutem…

Przygotujemy selekcję nieruchomości specjalnie dla Ciebie

  Preferowana forma kontaktu

  Łukasz Hetman

  Łukasz może pochwalić się kilkuletnim doświadczeniem w najmie nieruchomości typu premium. Ceni sobie szczerość i omija sztywne schematy sprzedażowe, czym zjednuje sobie ludzi.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.