NOWOCZESNA WILLA W SERCU STAREGO MOKOTOWA Przestronna willa | Unikalna przestrzeń | Ekskluzywne wnętrze | Prywatność ***** ROZKŁAD I STANDARD : Przepiękna, przestronna willa wybudowana w 2016 roku. Cztery kondygnacje połączone windą z przestronnym apartamentem na najwyższym piętrze, gwarantują unikalną przestrzeń mieszkalną lub ekskluzywną siedzibę spółki. Marmurowe podłogi, przeszklone ściany,…
DOM NA STARYM MOKOTOWIE NA PRZEPIĘKNEJ, DUŻEJ DZIAŁCE ZE STARODRZEWIEM  Recydencja | Kameralna | Stary Mokotów | Zadbana działka | Starodrzew  ***** LOKALIZACJA:Stary Mokotów z uwagi na zachowaną w dużym stopniu architekturę przedwojenną oraz charakter zabudowy willowy w sąsiedztwie centrum Warszawy jest uważany za jedną z najbardziej pożądanych i ekskluzywnych…

Przygotujemy selekcję nieruchomości specjalnie dla Ciebie

  Preferowana forma kontaktu

  Łukasz Hetman

  Łukasz może pochwalić się kilkuletnim doświadczeniem w najmie nieruchomości typu premium. Ceni sobie szczerość i omija sztywne schematy sprzedażowe, czym zjednuje sobie ludzi.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.