O agencji

Nasze doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność
pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako jedna z najbardziej cenionych agencji,
znanych z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań.

Potrzeby Klienta są naszym priorytetem. Każdemu Klientowi przypisany jest indywidualny doradca, który po uzgodnieniu kryteriów wykonuje preselekcje i zaprasza Klienta na prezentacje najlepszych ofert, wybierając tylko te, które spełniają ustalone kryteria. Naszym celem jest umożliwienie naszym Klientom wizytacji wszystkich najlepszych propozycji w wybranym rejonie w zaledwie jeden dzień.

Dodatkowo nasi Klienci otrzymują od nas usługę „house hunting”, która obejmuje przeszukiwanie baz współpracujących z nami agencji, wyszukiwaniu ofert w Internecie i mediach, oraz podejmowaniu spersonalizowanych akcji marketingowych mających na celu pozyskiwanie ofert spoza rynku. Dzięki tej działalności nasi Klienci mają dostęp do blisko 98% ofert runku nieruchomości, pracując tylko z jednym, aktywnym pośrednikiem, zarazem oszczędzając swój cenny czas.

Prestiżowej obsługi nie wyobrażamy sobie bez osobistej opieki dedykowanego doradcy, który przez cały proces transakcji zapewni wsparcie, od poszukiwań przez pomoc merytoryczno-prawną, negocjacyjną aż po pomoc w zagadnieniach kredytowych.

Nasi Klienci w zależności od wybranej formy współpracy mogą liczyć na: przygotowanie nieruchomości do sprzedaży od strony marketingowej, fachową prezentację nieruchomości- wcześniej sprawdzonym Klientom, dyskrecję i poufność oraz ograniczenie zaangażowania Państwa czasu w procesie prezentacji i wstępnych rozmów.

W naszej ofercie znajdą Państwo bogaty wybór mieszkań, apartamentów, domów i rezydencji w najlepszych lokalizacjach stolicy, w szczególności w Śródmieściu, na Mokotowie, Starym Żoliborzu, w Wilanowie, na Saskiej Kępie, Kolonii Staszica i w Konstancinie-Jeziornej począwszy od budynków w architekturze przedwojennej po nowoczesne apartamentowce i domy.

Nasza oferta obejmuje m.in. nieruchomości w tak elitarnych miejscach jak: Rezydencja Opera, Willa Monaco, Park Residence, Narbutta Residence, Marina Mokotów, osiedle Konstancja, i wiele innych. W wielu z nich mamy do zaoferowania nieruchomości, których nie znajdą Państwo w innych biurach. Posiadamy również w ofercie doskonały wybór domów położonych w pieszym dystansie do wszystkich międzynarodowych szkół.

„60% Klientów Partners International to Klienci stali tj. tacy, którzy korzystają z naszych usług od wielu lat i wracają. Oni również powierzają nam na wyłączność wiele prestiżowych nieruchomości, których nie ma nigdzie indziej.”

Joanna Czapska Managing director

Bądź na bieżąco

Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.