Partners International to świat unikatowych nieruchomości i uzdolnionych agentów, to historia sukcesu, która rozpoczęła się w 1994 roku w Warszawie. Dziś jesteśmy ekspercką, wielokrotnie nagradzaną agencją z największym doświadczeniem na rynku nieruchomości premium.

Naszą ofertę kierujemy do wymagających Klientów, pragnących sprzedać, kupić lub wynająć luksusowe nieruchomości w Polsce i za granicą, do pasjonatów prestiżowych wnętrz, doceniających design, piękno i komfort.

Oferujemy nieruchomości w najbardziej pożądanych lokalizacjach i inwestycjach. Złota 44, Cosmopolitan, Sea Towers w Trójmieście, czy Dunas Douradas w Portugalii.

Oferujemy Ci Twój czas.

Ekspercki proces obsługi

Wypracowany i rozbudowywany przez lata ekspercki proces obsługi oparliśmy na opiece dedykowanego doradcy, który stanowi wsparcie dla Klienta – od poszukiwań nieruchomości w standardzie concierge przez doradztwo prawno-podatkowe i pomoc w zagadnieniach kredytowych.

Dowiedz się Więcej

co oferujemy kupującym

Indywidualne podejście

Partners International to agencja z 29-letnim doświadczeniem i nowoczesnym, nieszablonowym podejściem do każdej transakcji. Strategię sprzedaży i wynajmu zawsze tworzymy na nowo, w oparciu o cel i wymagania właściciela, potencjał nieruchomości, z dostosowaniem do aktualnej sytuacji na rynku. Wyznajemy zasadę „sky is the limit”, a nasz wewnętrzny dział marketingu dba o wyjątkowe, spersonalizowane działania reklamowe. Perfekcyjnie łączymy online i offline by w nieszablonowy sposób dotrzeć do Klienta. Profesjonalne sesje zdjęciowe, produkcje filmowe, dni otwarte połączone z wystawami sztuki, targi, szyte na miarę kampanie digital i outdoor. 29 lat obecności na rynku pozwoliło nam zbudować wartościową sieć Klientów, którzy są stale zainteresowani nabywaniem luksusowych nieruchomości.

dowiedz się Więcej

co oferujemy sprzedającym

Dedykowany zespół najmu

Jesteśmy jedyną agencją nieruchomości, która stworzyła zespół dedykowany najmom. Obsługujemy polskich i międzynarodowych Klientów – pracowników ambasad, renomowanych firm i korporacji oferując im spersonalizowane usługi na najwyższym poziomie.

Współpraca z nami wykracza poza zwykłe poszukiwanie nieruchomości, Klienci Partners International w ramach usługi house hunting otrzymują oferty spoza rynku, niedostępne nigdzie indziej oraz indywidualnie dopasowane działania marketingowe.

dowiedz się więcej

co oferujemy wynajmującym

DYSKRETNA SPRZEDAŻ OFFMARKET

Modernistyczny penthouse z panoramicznym widokiem, arystokratyczny apartament w zabytkowej kamienicy, elegancka rezydencja, apartament w Dubaju, Toskanii czy Andaluzji – wszystkie nieruchomości, które znajdują się w naszej ofercie są kwintesencją luksusu i komfortu. Jednak większość z nich nigdy nie jest publikowana, 60% to sekretna sprzedaż off-market. W zależności od potrzeb Klienta, nasi eksperci potrafią niemal każdą nieruchomość sprzedać w pełni dyskretnie.

dowiedz się Więcej

oferty offmarket

Co nas wyróżnia?

Zespół Partners International tworzą ludzie z pasją, którzy potrafią wsłuchać się w potrzeby Klienta. Największe nazwiska branży nieruchomości stanowią gwarancję satysfakcji z każdej przeprowadzonej transakcji.

 poznaj cały zespół

Skontaktuj się z nami

Poszukujesz nieruchomości

Masz nieruchomość na sprzedaż lub wynajem

Wolisz zadzwonić?
+48 22 646 52 02

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  nieruchomości

  Bądź na bieżąco

  Nasze 29-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.