Senior Real Estate Advisor | Team Leader

Grzegorz Wysok

Doświadczenie

Na rynku nieruchomości od 2006 roku. Jeden z najbardziej doświadczonych agentów w Polsce, o czym świadczy ponad pół tysiąca przeprowadzonych z sukcesem transakcji sprzedaży. Uwielbia nowe technologie i doskonale wyczuwa rządzące nimi trendy. Nieruchomości luksusowe to jego pasja, dla której wciąż się rozwija, żeby zapewnić swoim klientom najwyższy poziom obsługi. Współtwórca jednego z najbardziej popularnych kanałów YouTube o tematyce nieruchomości premium „Kręcimy Nieruchomości”, organizator wydarzenia „Nieruchomości z klasą”, współautor książki „Patent sprzedawcy”.

Kwalifikacje

Magister prawa, licencjonowany Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami. Dyplomowany Home Stager. Członek Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami.

Licencja pośrednika nieruchomości nr 9289.

Zainteresowania

Entuzjasta filmów i produkcji filmowej, wielbiciel śródziemnomorskiej kuchni i dobrego rumu. Sport i aktywność fizyczna to dla niego codzienność, bez których, jak sam twierdzi, „traci oddech”.

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Partners International - naszym prowadzącym był agent Grzegorz Wysok. Jego podejście i zaangażowanie przez cały przebieg tranzakcji było bardzo profesjonalne i dokładne. Dzięki doświadczeniu i poradom, sprzedaż nieruchomości przebiegła bardzo sprawnie, w miłej i spokojnej atmosferze. Jako klienci już korzystający z usług również innych agencji, zdecydowanie polecamy Partners International Premium Real Estate Agency - a zwłaszcza Pana Grzegorza Wysok z pełną rekomendacją.
Jarek i Agnieszka Cetra
Bez chwili wahania mogę śmiało polecić Pana Grzegorza, jako zaufanego człowieka zajmującego się nieruchomościami . Nasza współpraca od samego początku była bezproblemowa i w każdej sprawie mogłam liczyć na rzetelną poradę. Jeszcze raz bardzo dziękuję za nieocenioną pomoc i życzę powodzenia w dalszej pracy, a wszystkim potencjalnym klientom biura nieruchomości życzę właśnie takiego kompetentnego Prowadzącego.
Monika Staros Koordynator Działu Sprzedaży w Axxon Sp. z o.o.
Dzięki pracy Pana Grzegorza, moje mieszkanie zostało wynajęte w 5 tygodni po podpisaniu umowy pośrednictwa z agencją Partners International. Pan Grzegorz jest osobą profesjonalną, skromną, o nienagannej kulturze bycia i zawsze dyspozycyjną.
Bolesław Edelhajt
Miałam okazję skorzystać z usług Pana Grzegorza Wysok. Profesjonalny, doskonale przygotowany. Ponadto wyróżnia się transparentną i rzeczową komunikacją, co powoduje, że z czystym sumieniem mogę polecić usługi Pana Grzegorza każdemu wymagającemu Klientowi.
Aleksandra Jelonek
Nie spodziewaliśmy się, że wynajem apartamentu może być aż tak skomplikowaną operacją. Jednakże profesjonalne i rzetelne podejście pana Grzegorza Wysoka do tego procesu okazało się bardzo pomocne. Świetna znajomość realiów rynku nieruchomości, a także duże osobiste zaangażowanie poparte jednocześnie dużą kulturą osobistą i umiejętnością prowadzenia trudnych i skomplikowanych negocjacji, doprowadziło do bardzo korzystnego finału sprawy.
Dorota Monies
Bez chwili wahania mogę śmiało polecić Pana Grzegorza Wysok, jako zaufanego człowieka zajmującego się nieruchomościami . Nasza współpraca od samego początku była bezproblemowa i w każdej sprawie mogłam liczyć na rzetelną poradę. Jeszcze raz bardzo dziękuję za nieocenioną pomoc i życzę powodzenia w dalszej pracy, a wszystkim potencjalnym klientom biura nieruchomości, życzę właśnie takiego kompetentnego Prowadzącego.
Anna Szkudlarek
Dziękujemy Panu Grzegorzowi Wysok za profesjonalną obsługę w całym procesie sprzedaży naszego apartamentu. Doceniamy szczególnie bardzo dobrą znajomość rynku oraz właściwy wybór grupy docelowej, umiejetność prowadzenia negocjacji w sposób rozważny, z dużym wyczuciem i szacunkiem do klienta.
Szkockie Ranczo
Profesjonalne podejście do całego procesu sprzedaży, a także obsługi obu stron transakcji. Jako sprzedający bardzo dziękuję Panu Grzegorzowi Wysok za rzetelność, zaangażowanie oraz doprowadzenie do sukcesu sprzedaży nieruchomości, która nie należała do najłatwiejszych.
Ryszard Kozakiewicz
Kupno naszego pierwszego domu wydawało się trudnym zadaniem. Mając zaledwie kilka miesięcy życia w Polsce nie wiedzieliśmy, czego się spodziewać. Grzegorz Wysok przeprowadził nas przez cały proces z cierpliwością, wiedzą i uśmiechem. Przeżycie było bardzo przyjemne głównie dzięki niemu. Jeśli kiedykolwiek zdecydujemy się wynająć lub sprzedać naszą nieruchomość, będzie naszym facetem.
Rafael Cardenas
Wielkie podziękowania dla Grzegorza Wysoka za miłą i profesjonalną obsługę, Greg pomógł nam dwa razy znaleźć miejsce, które możemy nazwać domem w Warszawie i wiemy, że zawsze możemy na nim polegać! Zawsze jesteśmy zadowoleni! Wielkie dzięki :)
Wahida Wanli

Offmarket

Rynek pierwotny

Bądź na bieżąco

Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.