Senior Real Estate Advisor

Grzegorz Wysok

Doświadczenie

Z Warszawskim rynkiem nieruchomości związany od 2006 roku. Pracował zarówno dla małych jak i korporacyjnych biur obrotu nieruchomościami. Jego największą pasją są nieruchomości, jest encyklopedią wiedzy o rynku. Uwielbia nowe technologie, doskonale podąża za trendami. Wciąż się rozwija, bo skuteczność to dla niego klucz do sukcesu. Kocha pracę z klientem, prezentację nieruchomości i cały proces sprzedaży. Organizator wydarzenia „Nieruchomości z klasą”, współautor książki „Patent sprzedawcy” i współtwórca kanału na Youtube ,,Kręcimy Nieruchomości”.

Kwalifikacje

Magister prawa, licencjonowany Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami. Dyplomowany Home Stager. Przeprowadził już ponad 500 transakcji sprzedaży i wynajmu nieruchomości. Członek Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami.

Zainteresowania

Film i produkcja filmowa, wielbiciel śródziemnomorskiej kuchni i dobrego wina. Pasjonat historii i rekonstrukcji historycznej.

Bez chwili wahania mogę śmiało polecić Pana Grzegorza, jako zaufanego człowieka zajmującego się nieruchomościami . Nasza współpraca od samego początku była bezproblemowa i w każdej sprawie mogłam liczyć na rzetelną poradę. Jeszcze raz bardzo dziękuję za nieocenioną pomoc i życzę powodzenia w dalszej pracy, a wszystkim potencjalnym klientom biura nieruchomości życzę właśnie takiego kompetentnego Prowadzącego.
Monika Staros Koordynator Działu Sprzedaży w Axxon Sp. z o.o.
Dzięki pracy Pana Grzegorza, moje mieszkanie zostało wynajęte w 5 tygodni po podpisaniu umowy pośrednictwa z agencją Partners International. Pan Grzegorz jest osobą profesjonalną, skromną, o nienagannej kulturze bycia i zawsze dyspozycyjną.
Bolesław Edelhajt

Offmarket

Rynek pierwotny

Bądź na bieżąco

Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.