Senior Real Estate Advisor

Katarzyna Walędzik

Doświadczenie

Dołączyła do zespołu Partners International z branży dekoracji wnętrz. Szeroka znajomość różnych aspektów rynku nieruchomości, którą jest otoczona od ponad 15 lat, bardzo dobre relacje z klientami oraz wrodzony optymizm są kluczowymi umiejętnościami, jakimi dzieli się za równo z nami jak i swoimi klientami.

Kwalifikacje

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego – wydział zarządzania, licencjonowany agent nieruchomości. Posługuje się biegle językiem angielskim i ciągle stara się podwyższać swoje umiejętności i kompetencje zawodowe nie ograniczając swoich horyzontów.

Zainteresowania

Interesuje ją architektura i architektura wnętrz. Uwielbia poznawanie nowych kultur i ludzi, fascynują ją wszystkie miejsca na świecie; aktywnie wypoczywa jeżdżąc na nartach, rolkach i od niedawna uprawiając wioślarstwo. Dużo czyta i z zaangażowaniem wspiera swoją rodzinę.

Rynek pierwotny

Bądź na bieżąco

Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.