International Cooperation Department

Klaudia Bartosiewicz

Doświadczenie

Swoje pierwsze kroki w branży nieruchomości zaczęła stawiać zaraz po maturze, przez wiele lat zajmowała się zarządzaniem powierzchniami biurowymi i komercyjnymi. Koordynowanie prac remontowych, przeprowadzek i  aranżacji to dla niej codzienność. Uwielbia stawiać sobie wyzwania, jednym z największych w jej życiu było stworzenie i prowadzenie własnej kawiarni. W Partners International działa na rynku międzynarodowym, między innymi w jej ukochanej Hiszpanii, postanowiła, więc poszerzyć swoją wiedzę na temat tego kraju studiując Iberystykę.

 

Kwalifikacje

Z wykształcenia jest PR-owcem, dlatego nawiązywanie kontaktów i budowanie długotrwałych relacji przychodzi jej bez najmniejszego problemu. Klaudia od ponad 10 lat zajmuje się zarządzaniem nieruchomościami począwszy od małych biur, poprzez organizację administracji całych budynków, aż po zarządzanie nieruchomościami komercyjnymi w całej Warszawie.

Zainteresowania

Klaudia bardziej niż piękne zapachy i wnętrza kocha tylko zwierzęta. Od lat interesuje się perfumiarstwem, uwielbia odkrywać nowe połączenia zapachowe, i zgłębiać wiedzę na temat pamięci węchowej. W jej życiu codziennym poza rodziną wiernie towarzyszy jej psi przyjaciel- labrador Beza, z którą odkrywa nowe szlaki pieszych wędrówek.

Oferty zagraniczne

Rynek pierwotny

Bądź na bieżąco

Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.