Real Estate Advisor

Paweł Nachman

Doświadczenie

Z zawodu technik hotelarstwa. Kilka lat spędził w Anglii, ucząc się języka i zdobywając doświadczenie w obsłudze Klienta. Pomimo młodego wieku, osiąganie najwyższych rezultatów sprzedażowych przychodzi mu z dużą swobodą, dlatego powierzano mu promocję i organizację najbardziej prestiżowych eventów w Gdańsku, jednak to Warszawa okazała się jego docelowym miejscem do życia i dalszego rozwoju kariery zawodowej.  Obecnie w Zespole Najmu Partners International stawia na poszerzanie kompetencji doradczych o rynek mieszkaniowy premium.

Kwalifikacje

Studiował Zarządzanie Inżynierskie na Politechnice Gdańskiej. Ambitny i pełen energii. Jest duszą towarzystwa, dzięki czemu świetnie odnajduje się w pracy zespołowej. Biegle włada językiem angielskim oraz niemieckim w stopniu komunikatywnym. Posiada świetnie rozwinięte zdolności negocjacyjne. lskim. Jest mocnym ogniwem w pracy zespołowej.

Zainteresowania

Miłośnik koszykówki i aktywnego stylu życia – w sporcie uwielbia adrenalinę, która daje mu energię do działania. Poszerza wiedzę z zakresu turystyki, hotelarstwa i nieruchomości, z którymi wiąże swoje plany na przyszłość.

Jestem bardzo zadowolona z obsługi Partners International, szczególnie zaś z pomocy agenta- Pawła Nachmana. Jest to sympatyczny i bardzo pomocny młody profesjonalista; który prowadził dla mnie 2 transakcje zarówno jako kupującej jak i sprzedającej nieruchomość. Jako klientka mogę polecić tę agencję z pełną rekomendacją.
Samira Starczynowska

Oferty

Bądź na bieżąco

Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.