Senior Real Estate Advisor & Architect | Team Leader

Tomasz Szaroszyk

Doświadczenie

Zainteresowanie branżą nieruchomościową wyjawiał od początku kariery zawodowej. Jako architekt, Tomasz uczestniczył w najróżniejszych projektach, od inwentaryzowania i przebudowywania zabytkowych kamienic, przez poznawanie od podstaw budowy mieszkalnych wysokościowców, a na luksusowym mieszkalnictwie i wnętrzarstwie kończąc. Jego praca nieustannie przeplatała się z branżą nieruchomości. Zdobyte w architekturze doświadczenie pozwala mu na unikalne spojrzenie na ten rynek.

Kwalifikacje

Architekt z udokumentowanym doświadczeniem w projektowaniu i realizacji wielu nieruchomości z sektora premium. Tomasz zna biegle język angielski, którego często używa zarówno w pracy, jak podczas wyjazdów zagranicznych i w życiu prywatnym. Zawsze dużo pracował z ludźmi, służąc im poradą we wszelkich kwestiach związanych ze znalezieniem odpowiedniej nieruchomości i dostosowaniem jej do indywidualnych potrzeb.

Zainteresowania

Tomasz jest entuzjastą gier komputerowych, szczególnie od strony produkcyjnej. Interesuje się książkami z gatunków fantasy/science-fiction, choć co ciekawe, nie ogranicza się do ich czytania, ale również próbuje sił jako autor. Uwielbia nowatorskie, projektowane meble na zamówienie

Oferty

Offmarket

Bądź na bieżąco

Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.