Dla inwestorów

W naszej firmie prężnie funkcjonuje zespół doradców inwestycyjnych, złożony z ekspertów w obszarze inwestycji w Polsce i za granicą. Cechuje ich szeroki zakres specjalistycznej wiedzy i często wieloletnie doświadczenie.

W ofercie znajdują się zarówno ciekawe tereny inwestycyjne, jak i apartamenty z atrakcyjną stopą zwrotu z wynajmu.

Inwestorom zapewniamy też dostęp do tzw. sekretnych ofert, czyli ofert spoza rynku. Nasi klienci nierzadko powierzają nam informacje o sprzedaży nieruchomości, których próżno szukać gdziekolwiek indziej.

Dla naszych klientów poszukujemy idealnych inwestycji, biorąc pod uwagę oczekiwaną stopę zwrotu, preferencję dotyczącą stylu życia, lub też potrzebę zarabiania praktycznie od momentu nabycia. W naszej ofercie znajdą Państwo nieruchomości zarówno do remontu, jak i z od razu podpisanymi umowami najmu oraz grunty inwestycyjne.

Bądź na bieżąco

Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.