Dla kupujących

Nasze doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako jedna z najbardziej cenionych agencji, znanych z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań
Oprócz typowych usług oferowanych przez większość agencji nieruchomości, oferujemy:

„house hunting”– pozyskiwanie ofert spoza rynku zgodnych z kryteriami Klienta
„market alert” – informowanie Klientów o każdej nowej ofercie pojawiającej się na rynku w ciągu 48 h

Prestiżowej obsługi nie wyobrażamy sobie bez osobistej opieki dedykowanego doradcy, który przez cały proces
transakcji zapewni wsparcie, od poszukiwań przez pomoc merytoryczno-prawną, negocjacyjną aż po pomoc w zagadnieniach kredytowych.

Bądź na bieżąco

Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.