Gdańsk, Sobieszewo, Tęczowa

 • Powierzchnia 29 - 93
 • Piętra 1 - 2
 • Pokoje 1 - 4
 • Data zakończenia III/2025
 • Stan inwestycji Nieoddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Apartamentowce

674 685 - 2 321 427 PLN

23 500 - 24 900 PLN / m²

Gdańsk, Sobieszewo, Tęczowa

Aves Resort Resort & Spa

Aves Resort & Spa, w otulinie lasu, pośród sosnowych drzew nadmorskiego lasu oraz w pobliżu jednych z najpiękniejszych plaż, powstanie nowoczesny kompleks apartamentowy z wyjątkową strefą rekreacyjną. Apartamenty zaprojektowano z myślą o jak najwyższym komforcie użytkowania. Ekskluzywna strefa wellness, restauracja, kort tenisowy i zewnętrzny basen letni zapewnią udany wypoczynek o każdej porze roku.

Inwestycja zlokalizowana na Wyspie Sobieszewskiej, jednym z najbardziej atrakcyjnych miejsc na mapie Gdańska. Otoczone parkiem krajobrazowym i rezerwatami przyrody Ptasi Raj i Mewia Łacha – Sobieszewo to ostoja spokoju i dzikiej przyrody, jedno z ostatnich takich miejsc na polskim wybrzeżu.

 
Miejsce zarazem położone wystarczająco blisko tętniącego życiem centrum Gdańska. Komunikacja samochodem to zaledwie 15 min ,a 10 minutowy dojazd do szybkiej Obwodnicy Południowej Trójmiasta będzie niewątpliwym atutem dla klientów podróżujących spoza Trójmiasta.

Inwestycja Aves Resort & Spa” to nowa inwestycja Grupy RWS położona na Wyspie Sobieszewskiej, w leśnej otulinie, wzdłuż kilometrów piaszczystych plaż.

W ramach planowanego projektu dostępne będą komfortowe apartamenty inwestycyjne, które będą atrakcyjną propozycją inwestycyjną lub jako tzw. second home.

Szczegóły inwestycji w formie animacji mogą Państwo zobaczyć tutaj https://youtu.be/MDugzKX5wZM

W ramach całego przedsięwzięcia powstanie strefa relaksacyjna z basenem, jacuzzi, sauną oraz gabinetami masażu i salą fitness. Na terenie kompleksu powstanie także basen zewnętrzny, kort tenisowy, altana grillowa, ogrody deszczowe oraz plac zabaw dla dzieci.

Planowany koniec realizacji to III kw. 2025

Oferowane apartamenty zostaną oddane w stanie deweloperskim do indywidualnego wykończenia. W ramach małej architektury powstanie zewnętrzny sezonowy basen oraz jacuzzi, kort tenisowy, plac zabaw, wiata grillowa. Teren ogólnodostępny zgodnie z projektem zieleni oświetlony i monitorowany zewnętrznie.

Prezentowana inwestycja to bardzo ciekawa propozycja dla osób, które szukają nieruchomości w wyjątkowym miejscu, ostoi spokoju, blisko dzikiej przyrody w bardzo bliskim sąsiedztwie wody dającym możliwość komfortowego sposobu spędzania wolnego czasu.

Zapraszam do kontaktu Adam Dubiella +48 730 308 405

Nr oferty: 36395

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Adam Dubiella

Senior Real Estate Advisor

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.