Gdańsk, Aniołki, Elizy Orzeszkowej

 • Powierzchnia 32 - 83
 • Data zakończenia I/2024
 • Stan inwestycji Nieoddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Apartamentowce

Gdańsk, Aniołki, Elizy Orzeszkowej

Storia

Urokliwie położona inwestycja mieszkaniowa, pomiędzy dwiema kameralnymi uliczkami w otoczeniu pięknej, historycznej zabudowy.
Aniołki to dzielnica coraz bardziej pożądana przez mieszkańców Gdańska i nie tylko. To w głównej mierze sieć wąskich, ujmujących uliczek, wyróżniających się niską, jednorodzinną oraz kamieniczną zabudową.
Cała okolica wygląda jakby została przeniesiona do teraźniejszości prosto z XIX wieku.
To wyjątkowe, zaciszne miejsce zlokalizowane niedaleko Alei Zwycięstwa jest doskonale skomunikowane ze Śródmieściem oraz Wrzeszczem – dzielnicami zapewniającymi pełną infrastrukturę miejską.
W niedużej odległości znajdziemy Akademię Medyczną oraz Politechnikę Gdańską, placówki kulturalne z Operą Bałtycką na czele, medyczne oraz usługowe. W okolicy znajduje się też kilka parków miejskich, w których można zażyć relaksu i odpoczynku.
Na osiedlu powstają cztery trzypiętrowe budynki posadowione na hali garażowej z dwoma wjazdami od dwóch różnych ulic.
Bardzo ciekawe zagospodarowanie terenu, strefa fitness i klubowa, plac zabaw i dużo zieleni dopełnia wizerunku komfortowego miejsca do zamieszkania.

Nr oferty: 35310

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Filip Olszewski

Senior Real Estate Advisor

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.