Sprzedane

Warszawa, Śródmieście, al. Aleja Wyzwolenia

 • Powierzchnia 30
 • Piętro 5 / 5
 • Pokoje 1
 • Rok budowy 1956
 • Apartament Na sprzedaż

600 000 PLN

20 339 PLN / m²

Warszawa, Śródmieście, al. Aleja Wyzwolenia

Przy Placu Zbawiciela | Aleja Wyzwolenia

Wykończony w wysokim standardzie. 650 metrów do Metra Politechnika. Park Ujazdowski oddalony o 500 metrów. 

***

Znakomita lokata kapitału | Wysokie piętro | Winda

Mieszkanie usytuowane jest tuż przy placu Zbawiciela – jednym z najpopularniejszych miejsc spotkań mieszkańców Warszawy.

Układ pomieszczeń
– salon wraz z miejscem do spania (obecnie układ hotelowy na zdjęciach)
– kuchnia z jadalnią
– łazienka z wanną

Lokalizacja
To bliskość wspomnianego Placu Zbawiciela, Łazienek, Parku Ujazdowskiego oraz Agrykoli. Klimatyczne osiedle Latawiec w Alei Wyzwolenia zawsze było cenionym miejscem do życia. Oferta dla osoby szukającej niedużego mieszkania w Śródmieściu lub gotowej do zakupu inwestycyjnego w wynajmu mieszkania krótko jak i długoterminowo.

Serdecznie zapraszam na prezentację!
Dodatkowe dane
 • Umeblowanie: Tak
 • Winda: Tak

Nr oferty: 979026

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Wyślij wiadomość

Agnieszka Piontek

Senior Real Estate Advisor

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.