Wynajęte

Śródmieście, Śródmieście Południowe, Aleja Róż

 • Powierzchnia 151
 • Piętro 4 / 5
 • Pokoje 6
 • Rok budowy 1930
 • Apartament Na wynajem

10 000 PLN

Śródmieście, Śródmieście Południowe, Aleja Róż

ELEGANCKI APARTAMENT W PRESTIŻOWEJ OKOLICY W POBLIŻU ALEI UJAZDOWSKICH, 

LOKALIZACJA

Między ul. Koszykową a Al. Ujazdowskimi znajduje się urocza, intymna uliczka, Aleja Róż, Zabudowana kilkoma kamienicami i pałacykami. Ulicę wytyczono pod koniec XIX w., lecz domy stały tu już wcześniej. Była to jedną z najbardziej wytwornych ulic w Warszawie.

Mieszkanie znajduje się w jednej z najpiękniejszych okolic Warszawy wśród licznych ambasad, w sąsiedztwie Parku Łazienkowskiego. Usytuowane w pięknej, zabytkowej kamienicy tuz obok ul.Mokotowskiej – jednej z najbardziej prestiżowych i malowniczych uliczek Śródmieścia. Przed wojną Mokotowska była ulubioną ulicą arystokracji i burżuazji, obecnie mieści niezliczoną ilość unikalnych kawiarenek i restauracji, a także ekskluzywnych butików.

Lokal położony jest na IV piętrze w pięknej kamienicy usytuowanej pomiędzy dawną Ambasadą Brytyjską, a Ambasadą Republiki Czech – w bezpośrednim sąsiedztwie wielu innych placówek dyplomatycznych.
Okno balkonowe największego pokoju wychodzi na Park Dolina Szwajcarska.

UKŁAD POMIESZCZEŃ

Nieruchomość składa się z 6 pokoi
salon 30,20 m2,
pokój 5,51 m2,
pokój 14,00 m2,
pokój 19,32 m2,
pokój 17,59 m2,
pokój 6,55 m2,
hol 24,94 m2,
hol 4,7m2
hol 4 m2
hol 5,2 m2
kuchnia 12 m2,
łazienka 6,64 m2
toaleta 1,72 m2.

DODATKOWE INFORMACJE

Wszystkie piony wymienione, wysokie pomieszczenia na ok. 3 m, parkiet, oryginalna stolarka. Na klatkach schodowych nowy kamień.
Lokal idealnie nadający się na prestiżowe biuro bądź apartament.
Do lokalu przynależy komórka lokatorska.

Lokalizacja

Śródmieście Południowe

Otoczone jest ulicami Chałubińskiego, Alejami Jerozolimskimi, Stefana Batorego i Alejami Ujazdowskimi. Podział na Śródmieście Południowe i Północne wynika z historycznego podziału centrum miasta. To przepiękna perełka architektoniczna z ogromem terenów zielonych. Śródmieście południowe to rejon, który jako jeden z nielicznych zachował w większości oryginalną zabudowę Warszawy z przełomu XIX i XX wieku. Ta część miasta zaczęła się rozwijać się w II połowie XIX w. – budowano tu przede wszystkim wysokie luksusowe kamienice, które w większości odrestaurowane cieszą oko do dziś.

Nr oferty: 243515

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Wyślij wiadomość

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.