Lisboa, Lisboa, Amoreiras

 • Powierzchnia 84
 • Pokoje 2
 • Rok budowy 2022
 • Apartament Na sprzedaż

790 000 EUR

9 405 EUR / m²

Lisboa, Lisboa, Amoreiras

Apartment Lisboa Amoreiras

150 apartamentów LX Living znajduje się w dwóch oddzielnych budynkach połączonych wewnętrznym placem krajobrazowym i jest obsługiwanych przez pięć oddzielnych szybów windowych. Mieszanka typów apartamentów, od kawalerek po 4 sypialnie, została starannie dobrana, aby sprostać potrzebom rynku i będzie obejmować przestronne, nowoczesne przestrzenie mieszkalne, kuchnie na otwartym planie i luksusowe wykończenia. Wszyscy mieszkańcy, zarówno właściciele, jak i najemcy, będą mogli w pełni korzystać z pakietu udogodnień i usług, które zwykle można znaleźć w luksusowych hotelach.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród

Nr oferty: PF31146

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

CEO / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.