Lisboa, Lisboa, Areeiro

 • Powierzchnia 172
 • Pokoje 4
 • Rok budowy 2025
 • Apartament Na sprzedaż

1 435 000 EUR

8 329 EUR / m²

Lisboa, Lisboa, Areeiro

Apartment Lisboa Areeiro

Inwestycja Vision, zlokalizowana w dzielnicy Areeiro w Lizbonie, to projekt łączący nowoczesną architekturę i innowacyjny design.

Dzięki unikalnym cechom i trwającej już budowie, inwestycja ta wyróżnia się na scenie nieruchomości w regionie.

Obejmuje 74 apartamenty, od kawalerek po 4 sypialnie, zaspokajając różne potrzeby i preferencje przyszłych mieszkańców. Ponadto inwestycja obejmuje ekskluzywny penthouse, zapewniający wyrafinowany i ekskluzywny styl życia dla osób poszukujących wyjątkowego miejsca, które można nazwać domem.

12-piętrowe apartamenty w Vision Areeiro oferują uprzywilejowane widoki na miasto, pozwalając mieszkańcom docenić piękno Lizbony w zaciszu własnego domu. Ponadto inwestycja oferuje szereg udogodnień mających na celu zapewnienie pełnego i wygodnego życia.

W Vision Areeiro mieszkańcy znajdą przestrzeń co-workingową, idealną dla tych, którzy chcą zrównoważyć pracę i życie osobiste w inspirującym środowisku. Dostępna będzie również dobrze wyposażona siłownia, promująca zdrowy i aktywny tryb życia.

Skupienie się na wygodzie i bezpieczeństwie mieszkańców jest widoczne w Vision Areeiro, ponieważ inwestycja oferuje parkingi, zapewniając praktyczność w codziennym życiu. Wysokiej jakości wykończenia są znakiem rozpoznawczym Vision Areeiro, gdzie każdy szczegół został starannie przemyślany, aby stworzyć wyrafinowaną i nowoczesną atmosferę. Ponadto zastosowanie technologii antysejsmicznej w konstrukcji zapewnia mieszkańcom dodatkowy spokój ducha, gwarantując bezpieczeństwo w każdych okolicznościach.

Położony w jednym z najbardziej centralnych regionów Lizbony, mieszkańcy mają łatwy dostęp do różnych części miasta. W pobliżu znajduje się lokalny handel, usługi, szkoły, parki i ogrody.

Dodatkowe dane
 • Winda

Nr oferty: PF30695

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.