Lisboa, Lisboa, Avenida da liberdade

 • Powierzchnia 87
 • Pokoje 2
 • Rok budowy 2020
 • Apartament Na sprzedaż

1 050 000 EUR

12 069 EUR / m²

Lisboa, Lisboa, Avenida da liberdade

Apartment Lisboa Avenida da liberdade

Apartament z 2 sypialniami, nowy i gotowy do debiutu, w pobliżu najbardziej prestiżowych i poszukiwanych alei w Lizbonie.Z 87 mkw prywatnej powierzchni brutto, mieszkanie zawiera taras i prywatny basen. Powierzchnie są następujące: – pokój dzienny o powierzchni 20 m2 – całkowicie wyposażona kuchnia o powierzchni 7,5 m2 – apartament o powierzchni 20 m2 – sypialnia o powierzchni 10,08 m2 – łazienka socjalna – taras o powierzchni 35 m2 z prywatnym jacuzzi. Ten nowoczesny apartament znajduje się w nowym budynku, w którym jest garaż z miejscem parkingowym dla dwóch samochodów oraz pomieszczenie gospodarcze.

Dodatkowe dane
 • Basen

Nr oferty: PF23368

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.