Lisboa, Lisboa, Avenida da liberdade

 • Powierzchnia 116
 • Pokoje 2
 • Apartament Na sprzedaż

1 988 800 EUR

17 079 EUR / m²

Lisboa, Lisboa, Avenida da liberdade

Apartment Lisboa Avenida da liberdade

Doskonały apartament z 2 sypialniami, z dużym balkonem, zintegrowany z salonem i z fantastycznym widokiem, położony na wysokim piętrze, blisko Avenida da Liberdade. 133 m2 powierzchni całkowitej i 2 miejsca parkingowe.Wstawiony w budynku wyborów, całkowicie nowa konstrukcja zakończona kilka lat temu, jest ten wspaniały apartament z 2 sypialniami, umieszczony na wysokim piętrze i z dużym balkonem, skierowanym w stronę salonu, z którego roztacza się południowy widok na mieszkanie. Apartament posiada 2 miejsca parkingowe i komórkę lokatorską.W budynku znajduje się recepcja.Luksusowy apartament w doskonałej lokalizacji w centrum Lizbony.Porta da Frente Christies jest agencją nieruchomości, która działa na rynku od ponad dwóch dekad. Firma została wybrana przez prestiżową markę Christies jedną z najbardziej renomowanych firm aukcyjnych, instytucji sztuki i nieruchomości na świecie, aby być reprezentowanym w Portugalii, w obszarach Lizbony, Cascais, Oeiras, Sintra i Alentejo.Głównym celem Porta da Frente Christies jest oferowanie najwyższej klasy usług dla naszych klientów.

Dodatkowe dane
 • Alarm
 • Winda

Nr oferty: PF26203

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

CEO / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.