Lisboa, Lisboa, Avenida da liberdade

 • Powierzchnia 186
 • Pokoje 4
 • Apartament Na sprzedaż

2 990 000 EUR

16 110 EUR / m²

Lisboa, Lisboa, Avenida da liberdade

Apartment Lisboa Avenida da liberdade

Luksusowy budynek Exclusive znajduje się w pobliżu Avenida da Liberdade, w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Lizbony. Zaprojektowany przez znanego portugalskiego architekta Frederico Valsassina, projekt rozważa tylko jeden apartament na piętro (z prywatną halą windową dla każdego apartamentu) i wyróżnia się jakością materiałów, balkonami i niesamowitym światłem miasta.

Ten wspaniały apartament z 4 sypialniami jest sprzedawany umeblowany i składa się z: dużego salonu i jadalni, sypialni z widokiem na fasadę, przeznaczonej na biuro, kuchni ze sprzętem AGD Smeg, pralni z odpowiednimi maszynami, łazienki socjalnej, apartamentu głównego i dwóch apartamentów.
W skład wchodzi również 1 miejsce parkingowe (piętro -1) przygotowane dla pojazdów elektrycznych.

Pod względem wykończenia i wyposażenia wyróżnia się kompletnym systemem domotyki dla świateł, zasłon, klimatyzacji, podłogi promiennikowej i bezpieczeństwa; litą podłogą dębową i marmurem Thassos.

Położony w samym sercu Złotego Trójkąta, będziesz miał przywilej, aby móc żyć z największymi markami, smakować najlepsze restauracje i poczuć blask Avenida da Liberdade.

Dodatkowe dane
 • Winda

Nr oferty: PF30282

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

CEO / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.