Lisboa, Lisboa, Avenidas novas

 • Powierzchnia 55
 • Pokoje 1
 • Rok budowy 2022
 • Apartament Na sprzedaż

550 000 EUR

9 925 EUR / m²

Lisboa, Lisboa, Avenidas novas

Apartment Lisboa Avenidas novas

Apartament z 1 sypialnią i garażem w Avenidas Novas.W nowym budynku, całkowicie odnowionym, z basenem komunalnym na Roff Top.Z dobrą ekspozycją słoneczną, skierowaną na zachód, ten apartament wychodzi na wnętrze Condominium, co daje mu większy spokój i ciszę.Apartament jest rozmieszczony w następujący sposób:- Hol wejściowy- Salon i aneks kuchenny- Strefa cyrkulacji- Pełna łazienka- Sypialnia z szafamiPremium lokalizacja w Avenidas Novas, 5 minut spacerem od ElCorte Inglês, Gulbenkian i Saldanha. Ze wszystkimi rodzajami handlu, usług, szkół i transportu.Ciesz się stylem życia pełnym komfortu i wygody w apartamentach zaprojektowanych w szczegółach, kierując się doskonałością wykończeń i wyposażenia.Porta da Frente Christies to firma zajmująca się nieruchomościami, która działa na rynku od ponad dwóch dekad, koncentrując się na najlepszych nieruchomościach i inwestycjach, zarówno na sprzedaż, jak i na wynajem. Firma została wybrana przez prestiżową markę Christies International Real Estate do reprezentowania Portugalii, w obszarach Lizbony, Cascais, Oeiras i Alentejo. Główną misją Porta da Frente Christies jest zapewnienie doskonałej obsługi wszystkim naszym klientom.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Winda

Nr oferty: PF28527

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.