Lisboa, Lisboa, Baixa

 • Powierzchnia 79
 • Pokoje 2
 • Rok budowy 1988
 • Apartament Na sprzedaż

519 000 EUR

6 570 EUR / m²

Lisboa, Lisboa, Baixa

Apartment Lisboa Baixa

Doskonałe mieszkanie z 2 sypialniami, znajdujące się w całkowicie odnowionym budynku, położone w centrum Pombaline. Mieszkanie jest sprzedawane z wyposażeniem i umeblowaniem. Posiada naprawdę oryginalne detale wystroju. Dzięki doskonałej lokalizacji w samym sercu dzielnicy Pombaline, jest to wspaniała okazja do zainwestowania z 3% stopą zwrotu.Stolica Portugalii jest miejscem, gdzie wszystko się dzieje: od historycznych dzielnic po tętniące życiem ulice, Lizbona jest miastem, które nie przestaje zaskakiwać. Można spacerować po kultowych alejach, takich jak Avenida da Liberdade, zachwycać się tartami z kremem z Belém, nie zapominając o różnorodnej ofercie kulturalnej i niezliczonych muzeach miasta. To miejska oaza idealna dla miłośników portugalskich chodników, a także dla tych, którzy cieszą się nowoczesnością.Porta da Frente Christies to agencja nieruchomości działająca na rynku od ponad dwóch dekad. Firma została wybrana przez prestiżową markę Christies, jedną z najbardziej renomowanych firm aukcyjnych, instytucji sztuki i nieruchomości na świecie, aby reprezentować ją w Portugalii, na obszarach Lizbony, Cascais, Oeiras, Sintry i Alentejo. Głównym celem Porta da Frente Christies jest oferowanie naszym klientom usług na najwyższym poziomie.

Nr oferty: PF25883

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.