Barreiro, Barreiro e Lavradio, Barreiro e lavradio

 • Powierzchnia 142
 • Pokoje 3
 • Apartament Na sprzedaż

400 000 EUR

2 817 EUR / m²

Barreiro, Barreiro e Lavradio, Barreiro e lavradio

Apartment Barreiro Barreiro e lavradio

Apartament z 3 sypialniami, nowy, o powierzchni 142 m2 (powierzchnia brutto), 2 miejsca parkingowe i 2 balkony, w kondominium Jaba, w Jardim Barreiro. Wszystkie apartamenty korzystają z obszarów z dużą ilością naturalnego światła.W Jaba, znajdziesz 3000 m2 ogrodów i wspólny dach z basenem, siłownią i zewnętrzną ścieżką do biegania. Wszystkie apartamenty mają duże balkony, klimatyzację i miejsce parkingowe z punktami ładowania pojazdów elektrycznych, w projekcie podpisanym przez MUTO atelier.Położony w Barreiro, który rośnie wykładniczo, Jaba rodzi się, aby promować tę nową fazę miasta, ze wszystkimi udogodnieniami, takimi jak usługi, restauracje i lokalne sklepy w odległości zaledwie kilku minut, a 15 minut od promenady nad rzeką z godnym pozazdroszczenia widokiem na stolicę. Bliskość terminalu rzecznego oznacza, że mieszkańcy Jaba mogą dotrzeć do Terreiro do Paço łodzią w zaledwie 15 minut.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Centrum handlowe w pobliżu
 • Apteka w pobliżu
 • Szkoła podstawowa w pobliżu
 • Garaż
 • Winda

Nr oferty: 67768

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.