Lisboa, Lisboa, Belas clube de campo

 • Powierzchnia 116
 • Pokoje 2
 • Rok budowy 2025
 • Apartament Na sprzedaż

640 000 EUR

5 518 EUR / m²

Lisboa, Lisboa, Belas clube de campo

Apartment Lisboa Belas clube de campo

W Belas Clube de Campo, wznosi się nowy apartamentowiec – ORION, zaprojektowany w szczegółach dla lepszego życia, korzystania z całej otaczającej przyrody, oddychania świeżym powietrzem i cieszenia się codziennym życiem z jakością i komfortem.
Budynek składa się z 34 ekskluzywnych apartamentów typu T0 do T5, z balkonami i tarasami, otoczonych ogrodami i otwartymi widokami. Wszystkie wykończenia wyróżniają się jakością i rygorem, a do każdego lokalu przynależy garaż i pomieszczenie gospodarcze.
Możesz cieszyć się szeregiem usług i udogodnień w odległości zaledwie kilku minut, a także łatwym dostępem do Lizbony i reszty kraju.
24-godzinny nadzór Szkoła Restauracje Minimarket Place zabaw Apteka Tenis / Padel / Golf / Healthclub
Zaledwie krok od miasta, wchodzimy do schronienia, które otwiera drzwi do spokoju, natury i jakości życia. Żyj w otoczeniu przyrody ze wszystkimi niezbędnymi udogodnieniami dla nowoczesnego i kosmopolitycznego stylu życia.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Winda

Nr oferty: PF30419

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

CEO / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.