Wynajęte

Gdynia, Obłuże, Boisko

 • Powierzchnia 85
 • Piętro 4 / 4
 • Sypialnie 3
 • Pokoje 4
 • Rok budowy 2012
 • Apartament Na wynajem

3 500 PLN

41 PLN / m²

Gdynia, Obłuże, Boisko

4 POKOJE | 2 MIEJSCA POSTOJOWE | KOMÓRKA LOK.

4 POKOJOWE MIESZKANIE IDEALNE DLA RODZINY.

LOKALIZACJA:

Osiedla Nawigator znajduje się w dobrze skomunikowanej dzielnicy- Obłuże, pozwala na łatwe przemieszczanie się po całej aglomeracji. Znajdująca się niedaleko osiedla Trasa Kwiatkowskiego umożliwia łatwy dojazd do obwodnicy, a także do arterii prowadzących do centrum miasta: ulic Morskiej i Janka Wiśniewskiego.

W okolicy znajdują się: przedszkole, szkoła podstawowa z basenem, liczne sklepy, a także przychodnia lekarska.

INFORMACJE O NIERUCHOMOŚCI:

Przestronne i jasne czteropokojowe mieszkanie na czwartym i zarazem ostatnim piętrze.

Składa się z:
– pokój dzienny z aneksem kuchennym 
– hol
– łazienka
– WC
– pokój 1
– pokój 2
– pokój 3

Mieszkanie z całym wyposażeniem, gotowe do wejścia i zamieszkania. 

Pokój dziecinny bez mebli, do wyposażenia w zależności od wieku dziecka.
Tylko najem okazjonalny z aktem notarialnym.
Opłaty dodatkowe to czynsz od 500 do 700 zł w zależności od pory roku, zużycia ciepła, wody zimnej i ciepłej oraz opłaty licznikowe (np. prąd).

Cena obejmuje wynajęcie szerokiego miejsca parkingowego w garażu, przestronnej komórki lokatorskiej na poziomie garażu oraz miejsca postojowego na parkingu naziemnym na przeciwko okien lokalu

Tylko najem okazjonalny z aktem notarialnym.

Zapraszam do prezentacji.

Dodatkowe dane
 • Balkon: 1
 • Schowek: 1
 • Parking: 1
 • Parking podziemny: 1
 • Osiedle zamknięte: Tak
 • Winda: Tak

Nr oferty: 454130

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Wyślij wiadomość

Małgorzata Drygiel

Senior Real Estate Advisor

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.