Lisboa, Lisboa, Campo grande

 • Powierzchnia 297
 • Pokoje 4
 • Apartament Na sprzedaż

1 850 000 EUR

6 234 EUR / m²

Lisboa, Lisboa, Campo grande

Apartment Lisboa Campo grande

Położony w szlachetnej dzielnicy Lizbony, znajduje się ten fantastyczny apartament, 4+1 sypialnia na Penthouse, z bajecznym naturalnym światłem i wspaniały widok na rzekę i miasto, prawie 360º! Budynek prezentuje modernistyczną architekturę i szanując niektóre elementy z epoki, cały apartament został odnowiony przez znanego architekta, który połączył dwie frakcje tego samego piętra, projekt, w którym wszystkie szczegóły zostały przemyślane i wykorzystane do ich granic, zapewniając charakterystyczny i niepowtarzalny urok!Kuchnia jest w pełni wyposażona w sprzęt AGD firmy SMEG, jest bardzo funkcjonalna, z blatem z pleksiglasu, a także z bezpośrednim dostępem do balkonu, gdzie światło, słońce i widok są integralną częścią.W sypialniach znajdują się szafy, a także korytarze, które zostały zaprojektowane z oświetleniem, aby zapewnić jak najwięcej miejsc do przechowywania. W apartamencie głównym znajduje się gabinet, który można przekształcić w kolejną sypialnię, obie z dostępem do prywatnej łazienki. Wysoki sufit w apartamencie ma ponad 3 metry, z dostępem do balkonu i górnych okien, co zapewnia dużo światła w tym miejscu. Ramy okienne w całym mieszkaniu są nowe, obrotowe, z podwójnymi szybami i mikroperforowanymi ekranami, a sypialnie mają zaciemnienia.Obie sypialnie i pokój dzienny są wyposażone w klimatyzację, a zaletą całego mieszkania jest również to, że ma już zainstalowane panele słoneczne! Łatwo jest zaparkować w pobliżu placu budynku, a obszar ten jest bardzo dobrze obsługiwany przez transport publiczny, taki jak metro. Szybki dostęp do głównych wyjść z Lizbony i lotniska.Okolica posiada szeroką ofertę lokalnych firm i wszelkiego rodzaju usług.

Dodatkowe dane
 • Winda

Nr oferty: PF27256

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.