Oeiras, Oeiras e São Julião da Barra, Paço de Arcos e Caxias, Carnaxide

 • Powierzchnia 94
 • Pokoje 2
 • Apartament Na sprzedaż

525 000 EUR

5 586 EUR / m²

Oeiras, Oeiras e São Julião da Barra, Paço de Arcos e Caxias, Carnaxide

Apartment Oeiras Carnaxide

Położone w dolinie Jamor, nowe osiedle Elements łączy się z naturą, odzwierciedlając żywioły, które są niezbędne, aby w pełni cieszyć się życiem. Powietrze, woda, ziemia i ogień, z których każdy jest niezbędny dla ludzkiego życia, zamieszkują to nowe osiedle, wraz z piątym ekskluzywnym elementem: czasem. Z rzeką jako tłem, położony między lasami Jamor i bliskimi połączeniami z centrum Lizbony, odkryjesz równowagę życia poza miastem, nie tracąc go z oczu.
Życie w Elements – Dzięki nowoczesnej architekturze, która szanuje otoczenie, Elements jest zamkniętym osiedlem otwartym na przyszłość. Składa się z 70 mieszkań rozmieszczonych w pięciu budynkach, z jedną, dwiema, trzema i czterema sypialniami, wprowadzając koncepcję „jednostek zamiennych”, możliwość połączenia dwóch mieszkań w jedno w przyszłości.
Obszary wspólne zachęcają do spacerów, od ogrodów po odkryty basen, siłownię z własnymi szatniami, salon i plac zabaw dla dzieci – wszystko to sprawia, że warto zatrzymać się w Elements. Kondominium zapewniające bezpieczeństwo i komfort, z innowacyjnymi udogodnieniami wysokiej jakości.
Od rzeki Tag jako stałego elementu krajobrazu po prywatny basen, woda przepływa przez Elements. Słodka i słona woda łączą się, aby zapewnić wrażenie rzeki i morza w pobliżu.
W pobliżu Lizbony, ale poza miastem, Elements ma inne tempo życia. Bezpośredni dostęp do centrum miasta oznacza więcej życia spędzonego poza drogą, gdzie cisza natury sprawi, że stracisz poczucie czasu, co jest coraz rzadszym i cenniejszym atutem, który zyskuje na wartości w tej inwestycji.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Alarm
 • Winda

Nr oferty: PF27560

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

CEO / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.